Engures novads

Lapmežciema Dienas centrs viesojas Raudas pansionātā18-07-2019

16.07.2019 Lapmežciema dienas centra “Zaķīšu pirtiņa” vadītāja Iveta Ziemele kopā ar dienas centra bērniem viesojās pansionātā Rauda ar mērķi aizsākt jaunu sadarbību starp dienas centru un pansionātu.

Sadarbības mērķis ir veicināt brīvprātīgo darbu pansionātā Rauda. Bērni un jaunieši, kā arī pieaugušie jau pirmajā vizītē organizēja radošo darbnīcu senioriem, kurā visi aktīvi piedalījās. Bērni lasīja grāmatas senioriem, kopā darināja puķes un mazus laimes slotiņu piekariņus, kā arī nogādāja dienas centra jaunāko apmeklētāju darinātas koka rokassprādzītes un laba vēlējuma kartiņas. Bērni čakli asistēja senioriem, palīdzot radošajā darbnīcā. Gandarījums par padarīto bija visām iesaistītajām pusēm.
 
Kā stāsta Lapmežciema dienas centra vadītāja - mūsu mērķis ir izvērst plašāku darbību un mēs ļoti gaidām savā pulkā ne tikai bērnus, bet arī pieaugušos, lai vienu reizi mēnesī veiktu brīvprātīgo darbu tieši pansionātā Rauda. Pilngadīgie brīvprātīgie palīdzētu senioriem iziet āra pastaigās, citi brīvprātīgie organizētu radošās darbnīcas un dažādas tematiskās uzstāšanās. Mēs redzam savu iespējamo pienesumu pansionāta Rauda klientiem, kā arī savu emocionālo ieguvumu no brīvprātīgās darbošanās pansionātā. Šodien mūs ļoti laipni uzņēma pansionāta Rauda darbinieki, kas papildus stimulē mūs darboties tālāk. Kopā mēs varam paveikt vairāk laba!
 
Lai pieteiktos brīvprātīgajam darbam, droši var zvanīt 29921827 (Iveta)
 

<< Atpakaļ