Engures novads

Lapmežciema iedzīvotāji laipni aicināti izmantot rekonstruētā dienas centra iespējas10-05-2017

Nupat jaunu elpu un svaigāku izskatu ieguvis Daudzfunkcionālais dienas centrs “Zaķīšu pirtiņa” Lapmežciemā. Šeit iedzīvotāji tiek aicināti lietderīgi un jēgpilni pavadīt savu brīvo laiku – gan pulcējoties interešu grupās, gan ko jaunu iemācoties, gan vienkārši patīkami pavadot laiku.

Šeit jau aktīvi darbojas ciema pensionāres – gan kopīgi aizvada savas ikmēneša tikšanās, gan ik nedēļu praktizē jaunas rokdarbu idejas. 
Tāpat arī ik nedēļu šeit rosās jaunās māmiņas ar mazuļiem – gan lai pabūtu kopā un apspriestu sev aktuālus jautājumus, gan uzzinātu ko jaunu. Esam aizsākuši aicināt ciemos arī speciālistus, kas interesanti un praktiski pastāsta par kādu no mums interesējošām tēmām. 
 
Aicinām savu brīvo laiku šeit nākt pavadīt arī skolēnus, kuri pēc skolas šeit var gan atpūsties, gan spēlēt galda spēles, gan kopīgi varam vienoties par kādiem projektiem vai citām jauniešus interesējošām tēmām, pasākumiem. 
Laipni aicināti ciemos visi darboties gribētāji! Ja tev ir ideja, ko vēlies šeit darīt vai kā pavadīt savu brīvo laiku, ko iemācīties vai ko iemācīt citiem, vai vienkārši pievienoties kādam no pulciņiem, droši nāc ciemos un kopīgiem spēkiem meklēsim un atradīsim vēlamās realizēšanas iespējas! 
 
Zaķīšu Pirtiņā par maksu var izmazgāt veļu, nomazgāties dušā, iznomāt telpas semināriem/nodarbībām, kā arī bērnu ballītēm. 
 
Darbojamies pirmdien, otrdien, trešdien un ceturtdien no 14:00 – 19:00, vari zvanīt uz Zaķīšu Pirtiņu 26 005 955 vai rakstīt dienascentrs@lapmezciems.lv.
 
 
 

<< Atpakaļ