Engures novads

Lielā talka 24.aprīlī22-04-2021

Aicinām arī šogad piedalīties Lielajā talkā 24. aprīlī, piesakot savas talkošanas vietas Lielās Talkas mājas lapā https://talkas.lv/ vai pie koordinatoriem pagastos.

Šogad Lielā talka tiek organizēta trīs formātos:
SOLO talkas: talkojiet vienatnē, pastaigājoties pa mežu vai gar jūru, sakopjot savas mājas apkārtni;
DUO talkas: talkojiet divatā. Ja esat vienas mājsaimniecības pārstāvji, tad talkojiet droši kopā, ja esat draugi vai paziņas, ievērojiet vismaz divu metru distanci;
ĢIMENES talkas: talkojiet kopā ģimenes lokā, bet ievērojiet, ka jums jābūt ne vairāk kā vienas mājsaimniecības pārstāvjiem.
 
– labiekārtošanas talkas var pieteikt ikviens talkotājs, neatkarīgi, vai talkošanas notiek privātajā vai publiskajā sektorā. Tās var būt talkas, kuras notiek uz privātas zemes un kurām nav vajadzīgs saskaņojums ar pašvaldību, un kurās atkritumus, ja tādi ir radušies, aizved paši rīkotāji;
– uzkopšanas talkas ir tās, kuras notiek publiskās teritorijās un kurām ir nepieciešams pašvaldības saskaņojums, lai saņemtu bezmaksas maisus un kurās tiek nodrošināta savākto atkritumu izvešana.
 
Lai saņemtu atkritumu maisus, lūdzam reģistrēt talkas vietu https://talkas.lv/pieteikt-talku/ . Katrā pagastā maisus var saņemt un sarunāt vietu, kur tie tiks atstāti, sazinoties pa kontakttālruni:
1. Lapmežciema pagasts 29348883 vai 24226273
2. Engures pagasts 24400170 vai 26323201
3. Smārdes pagasts 29537224
 
Šogad talkas maisi visi ir vienā krāsā, kā arī tos ir iespēja saņemt Maxima veikalos. Ja saņemat maisu veikalā, atgādinām, ka obligāti ir jāsazinās ar attiecīgo pagastu, lai vienotos par maisu atstāšanas vietu!
 
Paldies par Jūsu atsaucību un vēlmi palīdzēt dabai!
 
 

<< Atpakaļ