Engures novads

Nobalso un palīdzi Engurei tikt pie 15 000 eiro atpūtas kompleksa izveidei!08-07-2015

Biedrība „Dejojam Engurē” piedalās LabieDarbi.lv rīkotajā vasaras projektu konkursā, lai iegūtu finansiālu atbalstu sporta un atpūtas laukuma izveidošanai Engurē. Projekts ir izturējis konkursa pirmo kārtu un, lai pārvarētu konkursa otro kārtu ir vajadzīga ikviena palīdzība.

Balsot par projektu var bez maksas portālos
www.LabieDarbi.lv, www.draugiem.lv/special/labiedarbi/
un www.labiedarbi.inbox.lv/
 
tiešā saite uz balsošanu
 
Konkursa galvenā balva ir 15 000 eiro un uzvarētājs tiks noteikts trijās kārtās. Pirmā kārta ir projektu pieteikumu izvērtēšana, kuru projekts ir godam izturējis. Savukārt otrā un trešā kārta ir bezmaksas publiskais balsojums, kur nepieciešams novada iedzīvotāju atbalsts. Pirmā balsošanas kārta portālos www.LabieDarbi.lv, www.draugiem.lv/special/labiedarbi/ un www.labiedabi.inbox.lv/ sākās 8. jūlijā un noslēgsies 3. augustā. Uz otro balsošanas kārtu tiks izvirzīts viens projekts no katra reģiona, kas pirmajā balsošanas kārtā būs ieguvis vislielāko balsu skaitu. Uzvarētāju noteiks, apkopojot neatkarīgās žūrijas un otrās kārtas balsojumu.
 
Aicinu ikvienu atvēlēt nedaudz laika un nobalsot par projekta ideju, lai Engurē tiktu izveidots jauns sporta un atpūtas laukums gan bērniem, gan pieaugušajiem. KOPĀ MĒS TO VARAM!
 
Inga Tramdaha
Biedrība „Dejojam Engurē”
valdes locekle
 

<< Atpakaļ