Engures novads

Piedalies fotokonkursā „Manas ģimenes ceļš” (+nolikums)25-03-2015

Visa Latvija caurausta ceļiem, līkumainiem celiņiem un šaurām takām. Tie aizvijas pār pakalniem, cauri piebriedušas labības laukiem un viensētām, gar ezeru krastiem un tumšu egļu mežiem. Tie iestiepjas pilsētas mūros un virmo skrejošu soļu dunā. Pa šiem ceļiem ikdienu staigā ļaudis, kuru likteņi un ikdiena sazarojas tāpat kā Latvijas ceļi. Spēcīgas dzimtas, bagāti radu raksti un tradīcijas, bērni un vecāki, darbs un tikums, tradīcijas un vērtības. Atbildība un rūpes. Un...visa ceļa sākumā ir ĢIMENE!

Labklājības ministrija, AS „Zvaigzne ABC”, VAS Latvijas Valsts ceļi - Latvijas Ceļu muzejs un A/S "Latvijas Valsts meži" kopā ar portālu www.mammamuntetiem.lv aicina piedalīties fotokonkursā un iesūtīt fotogrāfijas, kurās ir iemūžināts ceļš, kas caurvij kādas Ģimenes dzīvi vai raisa asociācijas ar Ģimenes tēmu pozitīvās emocijās!
 
Konkursa mērķis ir aicināt saskatīt un iemūžināt skaistas, mākslinieciskas vai neparastas ainavas ar lielākiem vai mazākiem ceļiem, kuru centrā ir Ģimenes dzīve vai notikumi, kas emocionāli pozitīvā gaisotnē asociējas vienlaikus ar ģimenes un ceļa tematiku. Labākās konkursā pieteiktās fotogrāfijas tiks projicētas uz lielā ekrāna 2015. gada 16. maijā pasākumā „Mans ģimenes ceļš”, bet 20 no tām visu vasaru būs apskatāmas izstādē Latvijas Ceļu muzejā.
 
Savu fotogrāfiju dalībai konkursā var pieteikt no 2015.gada 1. aprīļa līdz 2015.gada 30.aprīlim. Pievieno savu fotogrāfiju dalībai konkursā šeit: redakcija@mammam.lv.
Laureātu apbalvošana notiks 2015. gada 16. maijā Latvijas Ceļu muzejā Šlokenbekas muižā pasākuma „Mans ģimenes ceļš” noslēgumā.
 
Labāko fotogrāfiju autori žūrijas vērtējumā saņems pārsteiguma balvas no VAS Latvijas Valsts ceļi -Latvijas Ceļu muzeja, Labklājības ministrijas, A/S " AS „Zvaigzne ABC”,” kā arī A/S „Latvijas valsts meži”. Savukārt, tas konkursa dalībnieks, kura fotogrāfija saņems augstāko novērtējumu www.mammamuntetiem.lv lasītāju balsojumā, saņems pārsteiguma balvu no portāla.
 
Konkurss notiek sadarbībā ar Labklājības ministriju, AS „Zvaigzne ABC”, VAS Latvijas Valsts ceļi - Latvijas Ceļu muzejs un A/S "Latvijas Valsts meži" un portālu www.mammamuntetiem.lv. Stingri aizliegts www.mammamuntetiem.lv publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar www.mammamuntetiem.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas www.mammamuntetiem.lv atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, www.mammamuntetiem.lv ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.
 
 
 
 
 

<< Atpakaļ