Engures novads

Par kādām vērtībām Eiropas vēlēšanās balsos Engures novads?12-02-2019

Latvijas novadu un pilsētu iedzīvotājiem šogad 25.maijā būs iespēja izlemt Eiropas nākotni, piedaloties Eiropas Parlamenta vēlēšanās. Tajās katrs balsos par sev tuvām vērtībām. Par ko balsos Engures novads?

Latvijas iedzīvotājiem šogad 25.maijā būs iespēja izlemt Eiropas nākotni, piedaloties Eiropas Parlamenta vēlēšanās. 
✅ Lai arī pētījumu dati liecina, ka 73% Latvijas iedzīvotāju uzskata: Latvijas dalība ES nesusi ieguvumus, 
✅ tomēr tikai 32% ir interese par gaidāmajām Eiropas vēlēšanām (Eirobarometrs, 2018).
 
Eiropas vēlēšanu kustība šoreizesbalsošu.eu aicina Engures novada iedzīvotājus piedalīties interesantā aktivitātē – uzrakstīt, par kādām vērtībām (piemēram, cilvēktiesībām, tīru vidi, izaugsmi utt.) balsos viņi Eiropas vēlēšanās šogad 25. maijā. Lai to izdarītu, vietnē ej.uz/soreizesbalsosu2019 jāieraksta viens vai divi vārdi – savas vērtības.
 
Sākot 100 dienu laika atskaiti līdz Eiropas vēlēšanām, 15. februārī vietnē ej.uz/soreizesbalsosu-Engure būs iespējams iepazīties ar rezultātiem “Engures novads saka – šoreiz es balsošu par…”
 
Aicinām iedzīvotājus arī pašus reģistrēties Eiropas vēlēšanu platformā šoreizesbalsošu.eu, sekot līdzi Eiropas vēlēšanu aktualitātēm un kļūt par aktīviem vēstnešiem.
 
Ja balso visi, ieguvējs ir ikviens,” uzsver Eiropas Parlamenta biroja Latvijā vadītāja Marta Rībele un atgādina - Latvija ES ir jau 15 gadus un var aktīvi izmantot tās sniegtās iespējas, tai skaitā - balsot Eiropas vēlēšanās. Eiropas Parlamenta pieņemtie lēmumi ietekmē aptuveni 80% Latvijas likumu.
 
Eiropas vēlēšanu 2019 mirkļbirkas: #ŠoreizEsBalsošu #EiropasVēlēšanas2019
 
Elvīra Kukule-Matroze
šoreizesbalsošu.eu kustības pārstāve
29184145

<< Atpakaļ