Pateicība pašvaldības policijas priekšniekam Jānim Vancānam!17-08-2015

Engures novada Dome vēlas izteikt pateicību Engures novada pašvaldības policijas priekšniekam Jānim Vancānam par nodemonstrēto profesionalitāti un apņēmību glābšanas misijas organizēšanā Klapkalnciemā pazudušā zēna meklēšanā!

Attēlā: izglābtais 2 gadus vecais Fjodors, kuru meklēja aptuveni 500 cilvēki naktī no svētdienas uz pirmdienu 17. augustā. Glābšanas darbus vadīja J.Vancāns

Lielu paldies izsakām Engures novada pašvaldības policijai, Valsts policijas Zemgales reģiona Tukuma iecirknim, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestam, Zemessardzes 51. kājinieku bataljonam, Gintam Dandzbergam par personīgā helikoptera iesaistīšanu, kinologiem, mediķiem, Latvijas armijai, kā arī tiem speciālistiem, kuri palika nenosaukti, taču cēlsirdīgi ieguldīja darbu glābšanas darbos!

Īpašs paldies par pilsonisko aktivitāti ikvienam no daudzajiem brīvprātīgajam, kuri nāca speciālistiem talkā, lai glābtu bērna dzīvību!

Ceram, ka arī citu mērķu vārdā spēsim saglabāt nodemonstrēto cēlsirdību un saliedētību!

Engures novada Dome