Engures novads

Paziņojums Engures ūdensvada lietotājiem12-08-2019

Klientiem, kuru ūdens skaitītāji nokalpojuši 4 gadus, ir nepieciešama ūdens skaitītāju verificēšana. Lai būtu ērtāk nomainīt vecos skaitītājus pret verificētiem, tiek pieaicināta firma SIA „Orols”, kura veiks skaitītāju nomaiņu un plombēšanu. Paziņojums attiecas uz daudzdzīvokļu māju iedzīvotājiem un tiem Engures pagasta pārvaldes komunālo pakalpojumu saņēmējiem, kuriem iepriekšējā reizē, 2014.gadā, tika veikta ūdens skaitītāju nomaiņa.

Lai pieteiktu pakalpojumu un vienotos par iespējamo skaitītāju nomaiņas datumu un laiku, iedzīvotājus lūdzam sazināties ar uzņēmuma „Orols” pārstāvi pa tālruņa Nr. 29457775. 
Uzņēmuma speciālists darbu uzsākšanai, ieradīsies š.g. 26.augustā. Tādēļ, lūdzam, savlaicīgi pieteikt pakalpojumu uz šo datumu!
 
Verificēta skaitītāja nomaiņa izmaksās 12.00 EUR, ieskaitot PVN, par vienu vienību. Tiek piedāvāti arī jauni dzīvokļa ūdens skaitītāji, kuri  maksā 22.00 EUR, ieskaitot PVN, par vienu vienību.
 
Ja kāds vēlas skaitītājus nomainīt pats, lūdzu, sazinieties ar Ati Bērziņu, mob.tel.Nr. 29407325, vai atsūtiet īsziņu, kurā norādiet savu adresi, uzvārdu un telefona numuru. Varat rakstīt arī uz e-pastu atis412@inbox.lv.
 
Lūdzam veikt skaitītāju nomaiņas procesu līdz 01.10.2019!
 
Engures pagasta pārvaldes ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmu uzraugs, 
Atis Bērziņš
 

<< Atpakaļ