Engures novads

Piedalies tūrisma rallijā „Labo pirātu reiss”!18-07-2014

26. jūlijā Šlokenbekas muižā startēs tūrisma rallijs "Labo pirātu reiss". Aicinām iedzīvotājus piedalīties! Pasākuma noslēgumā zaļumballe Kolkasragā!

Tūrisma portāla www.atputasbazes.lv rīkoto vasaras tūrisma ralliju– brīvdienu izbraucienu „Labo pirātu reiss” aicinām izpētīt Kurzemes jūras piekrasti un, esam pārliecināti, tā būs viena no pašām vērtīgākajām gada dienām. Tūrisma rallijā meklēsim kuršu jūras braucēju pēdas, raudzīsim, kā klājas lībiešu ciemos, pārbaudīsim, ko varam saskatīt no piekrastes bākām, klausīsimies, kā dun Kurzemes meži, kādas dabas un vēstures bagātības tur rodamas un vēl, un vēl. Manuprāt, piedzīvojumu un patīkamu pārsteigumu netrūks, par ko liecina gan dalībnieku skaita augšupejošā dinamika, gan dalībnieku pozitīvās atsauksmes, vērtē projekta vadītājs Egīls Miķelsons.
 
„Arī šajā reizē neiztikt bez leģendām – arī par leģendām apvītajiem kuršu pirātiem. Zinām taču no seniem laikiem nākušo dāņu vikingu teicienu: Dievs, sargi mūs no kuršiem! Tad nu slavenie pirāti, kas nu jau kļuvuši par labajiem jūrniekiem, tūrisma rallija dalībniekus pavadīs Engurē, Mērsragā, Rojā, Kolkā, Mazirbē, Dundagā un Talsos”, stāsta tūrisma rallija organizātore Ināra Rasmane.
 
Tūrisma rallijs - brīvdienu izbrauciens ir brīvdienu ekskursija pēc www.atputasbazes.lv sastādītā maršruta, kur katra komanda iesāk startu Šlokenbekas muižā, saņem rīkotāju izdotos ceļvežus un brauc uz kontrolpunktiem un vēl citiem tūrisma objektiem (ātrumam un ceļā pavadītajam laikam nav nozīmes!), apskatot un iepazīstot Ziemeļkurzemi. Katra komanda kontrolpunktos veic kādu atraktīvu (jautru, asprātīgu, darbīgu, izzinošu u.t.t.) uzdevumu (parasti 5 – 10 min. robežās), saņem savus godam nopelnītos punktus (ko atzīmē ceļvedī) un dodas uz nākamo kontrolpunktu. Dienas beigās – finišā pirms pasākuma noslēguma vakara punktu tabulas tiek
nodotas apkopošanai. Detalizētāka informācija portāla www.turismarallijs.lv sadaļās.
 
„Piedalīties var ikviens, kura rīcībā ir vieglā automašīna, busiņš, motocikls vai pat velosipēds. Protams, ikvienam transportlīdzeklim jāatbilst CSDD noteikumiem. Kā parasti, ātrumam nebūs nozīmes, jo tūrisma rallijs ir brīvdienu izbrauciens, kur galvenais - redzēt un iepazīt, nevis sporta sacensības. Tā ir atpūta un lieliski pavadīta diena, uzzinot ko jaunu un iepazīstot to, kas varbūt nedaudz piemirsies vai nav bijis pietiekami pamanāms. Protams, būs arī uzvarētāji pēc apmeklējamajos objektos iegūto punktu skaita, taču centīsimies turpināt tradīcijas un patīkamas balvas tiks pasniegtas dažādās nominācijās!” aicina pasākuma režisore Anita Grīniece.
 
„Labo pirātu reisu” iesāksim Šlokenbekas muižā - starts 08.00 – 10.00
Finišs – Kolkasragā – ar noslēguma pasākumu „pirātu gaumē” un lustīgāko šīs vasaras zaļumballi līdz pat rītam.
Finišs no 19.00 – 21.00: reģistrācija un punktu tabulu iesniegšana. Plkst. 21.00 - ievads vakara pasākumam ar dziesmām, dančiem, spēlēm u.t.t. Plkst. 22.00 tūrisma rallija noslēgums un apbalvošana dažādās nominācijās.
 
Uzvarētājus – pirmo trīs vietu ieguvējus – apbalvosim nedaudz vēlāk – ap plkst. 23.30. Tad arī zaļumballe un visas citas izpriecas.
Tūrisma rallija noslēgumā ar mums kopā būs pats šarmantākais pirāts, Dailes teātra aktieris Intars Rešetins, zaļumballē muzicēs grupas „Bruģis” un „Keksi”, duets Sandra un nepārspējamais DJ Toms no radio Capital FM.
 
Tūrisma ralliju „Labo pirātu reiss” atbalsta SIA Kolkasrags, Talsu, Dundagas, Rojas un Mērsraga novadu pašvaldības.
Biļetes - Biļešu servisa kasēs un internetā ( bērniem līdz 12 gadiem par brīvu).
Par visiem jaunumiem, kā allaž, varēs uzzināt portālā www.turismarallijs.lv.
 
Tiekamies 26. jūlijā! Aizraujošs ceļojums gar Kurzemes jūrmalu!
 
Sīkāka info :
tūrisma biedrības “AtpūtasBāzes.lv”
pasākuma organizātore, projekta vadītāja
Ināra Rasmane
mob. 26662993 , inara@atputasbazes.lv
 
 

<< Atpakaļ