Remontē māju vai dzīvokli? Iegādājies būvgružu maisu!05-05-2015

Tuvojoties aktīvajai dažādu būvdarbu un teritoriju labiekārtošanas darbu sezonai, SIA „Eco Baltia Vide” aicina iedzīvotājus un uzņēmumus būt atbildīgiem un neizmest būvgružus sadzīves atkritumos vai citās tiem neparedzētās vietās.

Lai, nekaitējot dabai, atbrīvotos no būvgružiem, kas mēdz saturēt arī dabai un cilvēkiem kaitīgas vielas, SIA „Eco Baltia Vide” piedāvā speciālus būvgružu maisus. Būvgružu maisi, kuru ietilpība ir līdz 1000 kilogramiem (1,3 m3 ), ir ērts risinājums mazākiem būvdarbiem un labiekārtošanas darbiem, piemēram, dzīvokļa vai telpu remontam, koku un krūmu zariem, kā arī noraktajai augsnei.

Tāpat šajos maisos iedzīvotāji var mest mēbeles, matračus un paklājus, bet nedrīkst mest videi kaitīgās preces (riepas, šīferus, eļļas, akumulatorus, ķīmiskās vielas u.c.). Būvgružu maisa cenā ir iekļauta arī tā izvešana. Izvešanu klients var pieteikt tad, kad maiss ir piepildīts, un nav noteikti ierobežojumi, cik ilgā laikā tas ir jāpiepilda. Būvgružu maisus var iegādāties klienti Rīgā, kā arī Salaspils, Ādažu, Jūrmalas, Talsu, Tukuma, Engures, Rojas, Jaunpils, Dundagas, Mārupes, Babītes un Mērsraga novados.

SIA „Eco Baltia Vide” ir sagatavojusi arī akcijas piedāvājumu būvgružu izvešanai, kas būs spēkā līdz 10. maijam. Ar to var iepazīties uzņēmuma mājaslapā. Saņemt plašāku informāciju un pieteikt būvgružu maisu un konteineru pakalpojumus var, zvanot pa tālr. 29372999, vai rakstot e-pastu uz buvgruzi@vide.ecobaltia.lv.