Engures novads

RTU aicina uz Lielo salidojumu!13-06-2017

30. jūnijā plkst. 19 "Arēnā Rīga" Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) 155. jubilejas gadā visi RTU/Rīgas Politehniskā institūta (RPI) absolventi aicināti uz RTU Absolventu salidojumu.

RTU jubilejas gadā pirmo reizi Latvijas un RTU vēsturē "Arēnā Rīga" notiks vienots visu deviņu RTU fakultāšu izlaidums, vienkopus pulcējot aptuveni 6000 apmeklētāju. Pēc izlaiduma plkst. 19 visi RTU/Rīgas Politehniskā institūta (RPI) absolventi mīļi gaidīti RTU Absolventu salidojumā, kas arī notiks "Arēnā Rīga".
 
RTU Absolventu salidojums sāksies plkst. 20 (ieeja – no plkst. 19), un tajā mīļi gaidīti gan jaunie absolventi un viņu viesi, gan tie, kuri RTU/RPI absolvējuši agrāk. Lai piedalītos salidojumā, nepieciešams iegādāties ieejas biļetes www.ekase.lv vai t/c "Spice" informācijas centrā. Šā gada absolventiem ieejas biļetes cena salidojumā ir 5 EUR, RTU Absolventu asociācijas biedriem, darbiniekiem, studentiem un pensionāriem (uzrādot statusu apliecinošu dokumentu) – 10 EUR, pārējiem – 15 EUR.
 
Pasākuma temats – lidojums. Katrai fakultātei būs sava satikšanās zona. Par svētku noskaņu un muzikāli izklaidējošiem priekšnesumiem rūpēsies grupa "DaGamba", būs tematiskas atrakcijas, dejas grupas "Zelta vilks" muzikālajā pavadījumā, bet vakara noslēgumā ar labu mūziku salidojuma dalībniekus izklaidēs DJ Toms Grēviņš. Pasākuma norises vietā darbosies kafejnīcas un būs iespēja rezervēt vietu saviesīgām sarunām galdiņu zonās. Ienest līdzņemtu ēdienu un dzērienus "Arēnā Rīga" nevarēs.
 
 
Vairāk informācija ŠEIT.
 

<< Atpakaļ