Engures novads

Sezonas atklāšanas regate Engurē15-05-2020

16. maijā Jahtklubs Engure organizē sezonas atklāšanas regati jūras sacensību jahtām. Šogad visiem dalībniekiem būs jāveic 16 j.j. pretvēja / pavēja distanci, divas cilpas. Papildus pamatgrupai būs arī Double Handed ieskaite.

Šī gada LAT LYS sertifikāts paredz papildus Double Handed koeficientu, ja komandā ir tikai divi vai viens cilvēks. Šādā veidā visiem būs iespēja sacensties kopējā distancē, un atsevišķi vēl Double Handed ieskaitē. 
Visi krastā paredzētie klātienes pasākumi (atklāšana, sapulce, apbalvošana, saviesīgais pasākums) notiks attālināti ar saziņas līdzekļu palīdzību. Dalībnieki tiks elektroniski informēti par starta laikiem, distanci u.c. nepieciešamo informāciju. Tāpat tiks ierobežoti komandu sastāvi. Double Handed komandas varēs piedalīties kā plānots, bet pilnajās komandās drīkstēs startēt tikai tās komandas, kuras ir no vienas mājsaimniecības un vienas ģimenes locekļi.
 
Pamatideja ir džentlmeniska un godprātīga attieksme pret burāšanu, konkurentiem, organizatoriem un apkārtējo vidi. Cienīsim viens otru un ievērosim šos noteikumus.
 
Vieta, programma un laiks
Notiek Rīgas jūras līcī, 2020. gada 16. maijā, paredzēts viens brauciens pretvēja / pavēja distancē
Programma:
Reģistrācija internetā
Instrukcija 10:00 (tikai jahtu kapteinim vai vienam jahtas pārstāvim).
Brīdinājuma signāls pirmās jahtas startam 10:55
Programma jūrā un krastā var tikt mainīta, iepriekš par to savlaicīgi paziņojot.
 
Papildus informācija www.regates.lv

<< Atpakaļ