Engures novads

SKICES: Aicinām iepazīties ar "Zušuciema parka" vides objektu skicēm09-02-2017

Lai veicinātu Engures novada, Engures pagasta un Engures atpazīstamību un tūristu piesaisti – finansējot jaunu un oriģinālu vides objektu izveidi, kas brīvi būtu pieejams Engures novada iedzīvotājiem un viesiem, Engures novada Domes Attīstības un komunālo jautājumu komiteja 2016. gada 21. jūnija sēdē ar lēmumu par „Engures „Zušuciema parka” vides objektu un to realizēšanas tehniskais risinājums” (Lēmums prot.Nr.6.p.5.) atbalstīja vides objektu nepieciešamību.

Atbilstoši Publisko iepirkumu likumam, tika izsludināts METU konkurss: “Meta izstrāde “Zušuciema parka” vides objektu un to realizēšanas tehniskais risinājums”, kurā piedalījās divi pretendenti. Par labāko pretendentu tika izraudzīts
 
Pretendents Nr.1 ar devīzi - “Zuša Ceļš”, kurš piedāvā izstrādāt sekojošus objektus: “Sargasu akmens”, Interaktīvais objekts “Murds”, Centrālais tēls “Zvejnieks”, Laterna “Copes gaisma”, Laivas sols, Trīs akmeņi “Latvijas zivis”. Pretendents norāda, ka radot objektus ir domāts par dažāda vecuma un interešu mērķauditorijas piesaisti.
 
Projekts tiks realizēts par Eiropas Jūrlietu un zivsaimniecības fonda finansētā Rīcības programmas zivsaimniecības attīstībai 2014.-2020. gadam pasākuma “Sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju īstenošana” ietvaros, piešķirto finansējumu.
 
Interesenti tiek aicināti apskatīt “Zušuciema parka” vides objektu skices, Engures pagasta pārvaldē, Jūras ielā 85, darba laikā, vai Engures novada mājas lapā – www.enguresnovads.lv.
 
 
 
 

<< Atpakaļ