Engures novads

Šlokenbekas muiža "atdod parādu" ceļiniekiem18-12-2013

2014. gada janvāra vidū tiks atvērta viesnīca "Šlokenbekas muiža". Viesnīca "Šlokenbekas muiža" ir ekonomiskās klases stila viesnīca, kura tika veidota kā "pozitīvā nodeva" Latvijas ceļu darbiniekiem, kas izglāba Šlokenbekas muižu no sabrukšanas un bojāejas - ne tikai ilgus gadus pārvaldīja muižas teritoriju, bet arī iekārtojot Šlokenbekas muižā pasaulē pirmo - Ceļu muzeju.

 
Katrs viesnīcas "Šlokenbekas muiža" numurs ir veltīts kādam vietējas, valsts un reģionālas nozīmes ceļam, attiecīgi, ar dažādu interjera elementu palīdzību ir domāts par numuru noformējuma - paklāji, kuros ieaustas ceļa galamērķa - novada/pilsētas tautisko tērpu brunču raksts, durvju plāksnes ar ceļa numuriem un citi elementi. Viesnīcā ir 15 numuri ar 64 gultas vietām.
 
Svinīgajā atklāšanā piedalīsies pārstāvji no Latvijas Republikas Satiksmes ministrijas, VAS "Latvijas Valsts ceļi" un Ceļu muzeja, Engures un Tukuma novada domes. Pasākumā aicināti piedalīties arī būvsabiedrība SIA "ProDev" un citas projekta tapšanā iesaistītās personas, kas piedalījās renovācijas projekta izstrādē un realizācijā.
 
Viesnīcas "Šlokenbekas muiža" atvēršana ir viena no Šlokenbekas muižas ansambļa attīstības un darbības stratēģijas 2014. - 2019. gadam iekļautajiem prioritārajiem uzdevumiem, kas veicinās Šlokenbekas muižas atpazīstamību, popularitāti, dažādos muižas kompleksa piedāvājumu un saglabās to kā kultūras mantojumu, apzinoties tā vērtību un unikalitāti.
 
Aivita Heniņa
PSIA „Šlokenbekas muiža” valdes locekle
Mob. tālr. +371 29904147
E-pasts: info@slokenbeka.lv
www.slokenbeka.lv
 

<< Atpakaļ