Smārdeniece Ilona Ceicāne saņem apbalvojumu "Gada brīvprātīgais 2014"09-12-2014

Piektdien, 5. decembrī, Rīgas Latviešu biedrības namā tika apbalvoti aizvadītā gada enerģiskākie un apņēmīgākie brīvprātīgā darba veicēji. Balvu "Gada brīvprātīgais 2014" saņēma arī smārdeniece Ilona Ceicāne.

Neskatoties uz to, ka Ilona ir trīs bērnu māmiņa, viņa nesautīgi atrod brīvo laiku, lai palīdzētu citiem - iedzīvotājiem, kuri vieni paši nespēj tikt galā un kuriem ir vajadzīgs īpašs atbalsts.

Ilona rīko nometnes cilvēkiem ar īpašām vajadzībām. Ikdienā viņa strādā Jūrmalas sociālās aprūpes centrā Slokā.

Sveikt Ilonu Rīgas Latviešu biedrības namā bija ieradusies Engures novada dome. Nelielu pašvaldības dāvinājumu mūsu brīvprātīgajai pasniedza Engures novada pašvaldības sociālā dienesta vadītāja Ligita Vīka.

Jāpiebilst, bija patīkami novērot, ka Latvijā ir tik neticami daudz brīvprātīgo un viņu vidū ir gan pieredzējuši ļaudis, gan ārkārtīgi daudz jaunieši, kuri galvenokārt arī veido brīvprātīgo masu Latvijā.

Ja vēlies iesaistīties brīvprātīgajā darbā Latvijā, apmeklē www.brivpratigais.lv.
Tā ir laba iespēja paveikt gan ko labu sabiedrības labā, gan iegūt vērtīgu pieredzi.