Engures novads

Smārdes pagasta uzņēmēju ielīgošana21-06-2019

Engures novada dome sveic visus līgo svētkos, aicinot izbaudīt svētkus, pasākumus un kopā būšanu. Kā jau katru gadu, ierasta ir Engures novada domes tradīcija - Smārdes pagasta ielīgošana. Arī šogad Engures novada domes priekšsēdētājs Gundars Važa, domes izpilddirektors, kā arī domes darbinieki un folkloras kopa „Milzkalnieki" ielīgoja gan vietējos uzņēmējus, to darbiniekus, kā arī ceļā sastaptos Jāņus un iedzīvotājus.

Šogad tika ielīgoti: Engures novada domes darbinieki, Anastasijas Moškevičas ģimenes ārsta prakse, SIA „GPC Smārde" - gaļas pārstrādes uzņēmums, SIA „Zamelsons" - zivju pārstrāde, SIA „M.P.Socks” - trikotāžas zeķu ražošana, SIA „Smārdes AL" - pasažieru pārvadājumi, Z/S "Birznieki" - auto serviss, kafejnīca „Smārdes krogs", kafejnīca "Runcis & Co", kā arī pārtikas preču veikals „Runcis & Co", SIA „FFL" -Saldētu pārtikas produktu vairumtirdzniecība, ceļu būves uzņēmums SIA „Strabag", durvju ražotne SIA "Kaski", Smārdes industriālais, auto placis SIA "Bemus", lidosta "Jūrmala, betona rūpnīca SIA "DVL", kā arī Šlokenbekas muiža un muižas krodziņš.
 
Engures novada dome aicina svētkos apmeklēt arī pašvaldību organizētos pasākumus novadā:
 
  • 21. jūnijs pl. 21.00 Smārdes Vēju dārzā ielīgošanas pasākums;
  • 22. jūnijs pl. 19.00 Auniņparka estrādē Lustīgā ziņģu un danču andele kopā ar aktrišu kopu “Atštaukas” un grupu “Rikši”, pl. 22:00 Zaļumballe Auniņparka estrādē kopā ar grupu “Hallo” un DJ  Andy;
  • 23. jūnijs pl. 19.30 Līgo vakars Ragaciema sedumā “Līgo skaisti šovakar”.
 
 
 
 
 
 

<< Atpakaļ