Engures novads

Šovasar plānoti ģimenēm draudzīgi pasākumi projektā “Piekrastes vasara”25-05-2021

Biedrībai “Piekrastes konvents” ir priecīgas ziņas visām Engures apkārtnes ģimenēm, jo ar Latvijas valsts budžeta finansētās programmas “Ģimenei draudzīga pašvaldība” atbalstu biedrība šovasar varēs ieviest ģimenēm draudzīgus pasākumus projektā “Piekrastes vasara”!

Projekta pasākumi nodrošinās ģimenēm un bērniem draudzīgu aktivitāšu daudzveidību Engurē un tās apkārtnē, veicinot ģimeņu saliedēšanos un ģimenisku vērtību apzināšanos jau no bērnības. 2021.gada vasarā biedrība “Piekrastes konvents” ieviesīs četrus pasākumus bērniem un viena nedēļas nogale būs veltīta radošam un sportiskam pasākumam ģimenēm.
 
Jūnijā aicināsim bērnus līdz 17 gadu vecumam piedalīties DJ skolā un grafitti meistarklasēs. DJ skolu (6h pasākums) vadīs profesionāls pasniedzējs un bērni iegūtās DJ prasmes varēs likt lietā jūlija sākumā plānotajā ģimenes pasākumā Engures mācītājmuižas pagalmā. Savukārt grafitti nodarbībai veltīsim 3 dienas, kurās Latvijā un Pasaulē atzīta grafiti mākslinieka (saglabāsim vārdu vēl noslēpumā) vadībā bērni apgūs graffiti veidošanu. Grafiti ir viena no populārākajām jauniešu izpausmēm, taču visbiežāk tā ir saistīta ar svešas mantas bojāšanu. Apgūstot meistarklasē grafiti kā mākslas veidu, jaunieši iemācīsies novērtēt darbu, kas jāiegulda patiesi īsta grafiti tapšanā, kā arī apzināsies cieņu pret citu radītu mākslas darbu vai kāda ģimenes locekļa paveiktu darbu.
 
Jūlija pirmajā nedēļas nogalē “Piekrastes vasaru” turpinās pasākums “Ģimenes brīvdienas piekrastē”, kur pirmajā dienā ģimenes varēs pavadīt kopā laiku radošās aktivitātēs Engures mācītājmuižas pagalmā, bet otrajā dienā pludmalē piedalīties sportiskās un saliedējošās aktivitātēs. Būs padomāts gan par aktīvākajiem sportotājiem, gan mazākajiem bērniem ar vecvecākiem – ikviens varēs iesaistīties! Jūliju turpināsim ar cianotīpijas un batikas mākslas darbnīcām bērniem, savukārt augustā “Piekrastes vasara” dosies dziļāk Engures mežos, lai vestu bērnus piedzīvojuma pārgājienā, pa ceļam paredzot dažādus uzdevumus sadarbības, uzticēšanās, atbildības un pacietības treniņam. 
 
Lai ieviestu minētos pasākumus aicinām mūsu pulkā brīvprātīgos, kas ir gatavi palīdzēt “Piekrastes vasaras” tapšanā! Rakstiet mūsu brīvprātīgo koordinarotam: annija@piekrasteskonvents.lv. Savukārt par pasākumu norises datumiem un dalībnieku pieteikšanos ziņosim tuvākajā laikā Engures pagasta FB lapā, kā arī pievērsiet uzmanību pie Engures mācītājmuižas izliktajiem pasākumu plakātiem.
Uz drīzu tikšanos Piekrastes vasarā!
 
Pasākumu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.
 
Biedrība “Piekrastes konvents”

<< Atpakaļ