Engures novads

Tukumā bezmaksas smēķēšanas atmešanas nodarbības11-01-2019

Tukuma un Tukumam tuvējo apkaimju pieaugušie iedzīvotāji, kuri vēlas atmest smēķēšanu, tiek aicināti pieteikties smēķēšanas atmešanas grupā. Atbalsta grupa tiek veidota Veselības ministrijas projekta “Kompleksi veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi” ietvaros. Līdz 2019. gada martam visā Latvijā notiks 50 smēķēšanas atmešanas atbalsta grupu nodarbības.

Nodarbības būs bez maksas un notiks no 24. janvāra līdz 14. februārim Audžu ģimeņu atbalsta centrā “Terēze” (Pils iela 11, Tukums, LV-3101).
 
Pirmā – informatīvā smēķēšanas atbalsta grupas nodarbība notiks ceturtdien, 24. janvārī no plkst. 18.00 – 19.30. Tās laikā būs iespēja iepazīties ar grupas vadītāju, kvalificētu psiholoģi Inesi Grantu, kā arī uzzināt vairāk par turpmākām nodarbībām. Pārējās 3 atbalsta grupas nodarbības plānotas vienu reizi nedēļā, ceturtdienās, sākot no 31.janvāra, no plkst. 18.00 – 21.00.
 
Uz nodarbībām aicināts ikviens pilngadīgs, smēķējošs Tukuma vai Tukumam tuvējo apkaimju iedzīvotājs, kurš vēlas atmest smēķēšanu vai ir saņēmis veselības aprūpes speciālista rekomendācijas pārtraukt smēķēšanu un ir motivēts to darīt.
 
Nodarbību laikā speciālista vadībā būs iespēja saņemt palīdzību un atmest smēķēšanu, kā arī apgūt jaunas iemaņas, kā veiksmīgi pārvarēt vēlmi atsākt smēķēšanu pēc atbalsta grupas nodarbību noslēguma.
 
Pieteikšanās atbalsta grupai izmantojot interneta vietni www.nesmekesu.lv vai sūtīt pieteikumus uz e-pasta adresi atbalsts.atmesanai@gmail.com, e-pastā norādot sekojošu informāciju – “Vārds, uzvārds, tālr. numurs, – Tukuma grupa”. Jautājumu gadījumā sazināties ar organizatoriem, zvanot uz tālruņa numuru - 26180109.
 
Vairāk informācijas: www.ESparveselibu.lv, www.nesmekesu.lv
 
Afiša PDF formātā apskatāma ŠEIT.

<< Atpakaļ