Engures novads

VAKANCE: Aicina darbā sociālā dienesta vadītājas vietnieku03-10-2017

Engures novada Domes Sociālais dienests aicina pievienoties savai komandai sociālā dienesta vadītājas vietnieku/sociālo darbinieku darbā ar ģimenēm un bērniem uz nenoteiktu laiku.

Aicina darbā sociālā dienesta vadītājas vietnieku

Galvenie darba pienākumi:
  • aizvietot un pildīt Sociālā dienesta vadītāja pienākumus viņas prombūtnes laikā;
  • pieņemt apmeklētājus un sniegt profesionālu palīdzību;
  • izstrādāt klientu sociālās rehabilitācijas un sociālās korekcijas plānus;
  • strādāt pašvaldības sociālās palīdzības informācijas sistēmā SOPA;
  • pārstāvēt klientu valsts un pašvaldības iestādēs;
  • veidot klientu sociālā gadījuma lietas, veikt apsekošanu mājās;
  • sadarboties ar citām institūcijām – Bāriņtiesu, pašvaldības policiju, skolu, pirmsskolas izglītības iestādēm, mediķiem u.c.;
  • sagatavot rakstiskus ziņojumus, atzinumus, vēstules;
  • piedalīties deinstitucionalizācijas projektā.

Prasības kandidātei /am:
  • otrā līmeņa augstākā profesionālā sociālā darbinieka izglītība;
  • pieredze darbā līdzīgā amatā tiks uzskatīta par priekšrocību;
  • teicamas saziņas un komunikācijas spējas, prasmes prezentēt, spēja ātri novērtēt situāciju un pieņemt pamatotus lēmumus;
  • zināšanas lietvedībā (iesniegumu pieņemšana, vēstuļu, ziņojumu un atzinumu sagatavošana);
  • valsts valodas zināšanas augstākajā līmenī; krievu valoda sarunvalodas līmenī;
  • prasme strādāt ar datoru un citu biroja tehniku;
  • prasme racionāli organizēt savu darbu;
  • “B” kategorijas autovadītāja apliecība.

Piedāvājam:
  1. atbildīgu un interesantu darbu no 2017. gada oktobra;
  2. profesionālās attīstības un pilnveides iespējas;
  3. iespēju strādāt radoši un ar iniciatīvu;
  4. mūsdienu prasībām atbilstošus darba apstākļus.

Pieteikumus ar dzīves aprakstu (CV) un motivācijas vēstuli lūdzam sūtīt uz e-pastu: soc.dienests@enguresnovads.lv, vai pa pastu Engures novada pašvaldībai uz adresi – Jaunā ielā 9, Smārdes pagastā, Engures novadā, LV – 3129 līdz 2017. gada 16. oktobrim. Tālrunis uzziņām: 27052262