Engures novads

VAKANCE: Engures novada dome aicina darbā Būvvaldes vadītāju25-04-2018

Engures novada dome aicina darbā Būvvaldes vadītāju. Pieteikšanās līdz 2018.gada 18.maijam. Sk. informāciju zemāk:

Prasības pretendentiem/-ēm
  • Otrā līmeņa augstākā profesionālā vai augstākā akadēmiskā izglītība arhitektūrā vai būvniecībā;
  • praktiska pieredze vadītāja amatā;
  • normatīvo aktu pārzināšana teritorijas plānošanas, būvniecības, Būvvaldes darbības jomā, kā arī Administratīvā procesa likuma izpratne;
  • valsts valodas zināšanas augstākajā līmenī;
  • iemaņas darbā ar datoru biroja programmatūru un biroja tehniku;
  • augsta atbildības sajūta un spēja strādāt kolektīvā
  • B kategorijas autovadītāja apliecība;
  • vēlama darba pieredze pašvaldībā.
Galvenie darba pienākumi:
  • plānot un organizēt Būvvaldes darbu saistībā ar būvniecības procesa tiesiskuma nodrošināšanu Engures novadā;
  • nodrošināt Būvvaldes funkciju veikšanu atbilstoši likumu un citu normatīvo aktu, pašvaldības lēmumu un Būvvaldes nolikuma prasībām;
  • sniegt ziņojumu par Būvvaldes darbību domei pēc tās pieprasījuma;
  • sagatavot un parakstīt Būvvaldes lēmumu projektus;
  • izsniegt un sagatavot izziņas, izskatīt sūdzības savas kompetences ietvaros;
  • sniegt konsultācijas un skaidrojumus būvniecības jomā;
  • piedalīties būvju ekspluatācijā pieņemšanas komisijas darbā;
  • aktīvi iesaistīties un veicināt iedzīvotāju iesaistīšanos apbūves noteikumu, detālplānojumu un būvju publiskajās apspriešanās, attīstības programmas sabiedriskajā apspriešanā.

Piedāvājam:
  • profesionālās pilnveidošanās un izglītošanās iespējas;
  • stabilu atalgojumu;
  • darbu uz nenoteiktu laiku

Pretendentus lūdzam CV un motivācijas vēstuli ar norādi „Būvvaldes vadītāja vakance” sūtīt Engures novada Domei Jaunā ielā 9, Smārde, Smārdes pagasts, Engures novads, LV-3129 vai uz e-pastu dome@enguresnovads.lv līdz 2018.gada 18.maijam.