Engures novads

VAKANCE: Engures pagasta pārvalde aicina darbā projektu vadītāju uz pusslodzi06-02-2017

Engures pagasta pārvalde aicina darbā attīstības plānotāju uz pusslodzi - 20 stundas nedēļā. Darba samaksa - 500 eiro pirms nodokļu nomaksas.

Pieteikties: līdz 2017. gada 3.marts
DARBA APRAKSTS
Prasības:
• augstākā izglītība ekonomikā, finansēs, uzņēmējdarbības vadībā vai tiesību zinātnē, kas papildināta ar amatam nepieciešamajām speciālām zināšanām;
• izpratne par ES struktūrfondu un citu ārvalstu atbalsta instrumentu finansēto programmu/projektu sagatavošanu , vadību un uzraudzību ;
• izpratne par pašvaldības attīstības plānošanas dokumentiem;
• zināšanas uzņēmējdarbības, finanšu, grāmatvedības un iepirkumu jomā (tiks uzskatītas par priekšrocību);
• iepriekšēja darba pieredze darbā ar ES struktūrfondu vai citu ārvalstu atbalsta instrumentu finansēto programmu/projektu sagatavošanu un vadību (tiks uzskatīts par priekšrocību);
• pieredze administratīvā un biroja vadības darbā.

Pienākumu izpildei nepieciešamās vispārējās zināšanas un prasmes:
• programmas/projektu vadības prasmes;
• labas rakstības, komunikācijas un prezentācijas prasmes;
• labas analītiskās spējas;
• prasme strādāt komandā un uzņemties vadību uzticēto uzdevumu īstenošanā;
• labas latviešu un vēlams angļu valodas zināšanas (mutvārdos un rakstos);
• labas datora lietošanas prasmes (MS Office standartprogrammas) ;
• vēlama B kategorijas auto vadītāja apliecība.

Galvenie pienākumi:
• Meklēt ārējā finansējuma (ES struktūrfondu un citu finanšu instrumentu) piesaistīšanas iespējas pašvaldības mērķu īstenošanai;
• ES un citu finanšu instrumentu projektu sagatavošana, vadība un uzraudzība;
• Atskaišu sagatavošana par realizētajiem ES finansētajiem projektiem;
• Organizēt un attīstīt sadarbību ar uzņēmējiem, iedzīvotājiem, valsts institūcijām, starptautiskajiem partneriem, u.c. organizācijām pašvaldības attīstības jautājumos.

Piedāvājam:
• stabilu atalgojumu un sociālās garantijas;
• interesantu, radošu un atbildīgu darbu;
• draudzīgu un atsaucīgu kolektīvu.

Bruto alga 500,00 EUR
Algas izmaksas veids: laika darba alga
Slodzes tips: nepilna laika  slodze (20 stundas nedēļā)
Darba veids: darba līgums uz nenoteiktu laiku
Darba vieta: Engure, Jūras iela 85

Kontaktinformācija

Pieteikšanās veids: E-pasts
Kontaktpersona: Baiba Pļaviņa, Engures pagasta pārvaldes vadītāja, 27737575
CV, motivācijas vēstuli un izglītības dokumentu kopijas sūtīt uz e-pastu: engure@enguresnovads.lv