Engures novads

VAKANCE: Lapmežciemā aicina darbā projektu vadītāju uz nepilnu laiku (0,8 slodze)29-01-2018

Lapmežciema pagasta pārvalde aicina darbā projektu vadītāju uz nepilnu darba laiku (0,8 slodze). Sk. informāciju zemāk:

Prasības:

• augstākā izglītība ekonomikā, finansēs, uzņēmējdarbības vadībā vai tiesību zinātnē, kas papildināta ar amatam nepieciešamajām speciālām zināšanām;
• izpratne par ES struktūrfondu un citu ārvalstu atbalsta instrumentu finansēto programmu/projektu sagatavošanu , vadību un uzraudzību ;
• izpratne par pašvaldības attīstības plānošanas dokumentiem;
• zināšanas uzņēmējdarbības, finanšu, grāmatvedības un iepirkumu jomā (tiks uzskatītas par priekšrocību)
• iepriekšēja darba pieredze darbā ar ES struktūrfondu vai citu ārvalstu atbalsta instrumentu finansēto programmu/projektu sagatavošanu un vadību (tiks uzskatīts par priekšrocību)
• pieredze administratīvā un biroja vadības darbā.

Pienākumu izpildei nepieciešamās vispārējās zināšanas un prasmes:

• programmas/projektu vadības prasmes;
• labas rakstības, teicamas sadarbības, komunikācijas un prezentācijas prasmes;
• labas analītiskās spējas;
• prasme strādāt komandā un uzņemties vadību uzticēto uzdevumu īstenošanā;
• prasme patstāvīgi organizēt un plānot savu darbu;
• augsta atbildība, uz rezultātu orientēta pieeja darbam;
• zināšanas par valsts pārvaldes un pašvaldību darbību
• labas latviešu un vēlams angļu valodas zināšanas (mutvārdos un rakstos);
• labas datora lietošanas prasmes (MS Office standartprogrammas);
• B kategorijas autovadītāja apliecība un praktiskas autovadīšanas iemaņas.

Galvenie pienākumi:

• Meklēt ārējā finansējuma (ES struktūrfondu un citu finanšu instrumentu) piesaistīšanas iespējas pašvaldības mērķu īstenošanai;
• ES un citu finanšu instrumentu projektu sagatavošana, vadība un uzraudzība;
• Atskaišu sagatavošana par realizētajiem ES finansētajiem projektiem;
• Pašvaldības iepirkumu procedūru organizēšana, t.sk. nolikumu, protokolu, sagatavošana un sarakste ar pretendentiem;
• Organizēt un attīstīt sadarbību ar uzņēmējiem, iedzīvotājiem, valsts institūcijām, starptautiskajiem partneriem, u.c. organizācijām pašvaldības attīstības jautājumos.

Piedāvājam:

• stabilu atalgojumu 832 eur apmērā (bruto), un sociālās garantijas;
• Interesantu, radošu, dinamisku un atbildīgu darbu;
• Labus darba apstākļus;
• Draudzīgu un atsaucīgu kolektīvu;
• Darba vietu Lapmežciemā.

Iesniedzamie dokumenti:

• motivācijas vēstule;
• dzīves gājuma, izglītības un darba pieredzes apraksts (CV).

Pieteikuma dokumentus lūdzam sūtīt līdz 2018.gada 5.februārim uz e- pastu info@lapmezciems.lv vai pa pastu Lapmežciema pagasta pārvaldei uz adresi Liepu iela 2, Lapmežciems, Lapmežciema pagasts, Engures novads, LV-3133
Jautājumi uzziņai: 26177441
Amata pretendentu atlase notiks divās kārtās: pirmā kārta - pretendentu iesniegto dokumentu izvērtēšana, otrā kārta - intervija, kuras laikā tiks izvērtētas pretendentu zināšanas un piemērotība amatam noteiktajām prasībām.
Informējam, ka pēc iesniegto dokumentu izvērtēšanas pirmajā kārtā sazināsimies tikai ar tiem pretendentiem, kuru kandidatūras tiks izvirzītas otrajai kārtai!