Engures novads

VAKANCE: Smārdē aicina darbā sociālo darbinieku07-05-2018

Engures novada domes Sociālais dienests aicina pievienoties savai komandai sociālo darbinieku Smārdes pagastā.

Galvenie darba pienākumi:
  • pieņemt iedzīvotāju iesniegumus, sniegt konsultācijas personīgo, sociālo un psiholoģisko jautājumu risināšanā, atbilstoši katram individuālam gadījumam. Informēt iedzīvotājus par viņu tiesībām uz sociālo palīdzību;
  • strādāt pašvaldības sociālās palīdzības informācijas sistēmā SOPA;
  • pārstāvēt klientu valsts un pašvaldības iestādēs;
  • veidot klientu sociālā gadījuma lietas, veikt apsekošanu mājās;
  • sadarboties ar citām institūcijām – bāriņtiesu, pašvaldības policiju, skolu, pirmsskolas izglītības iestādēm, mediķiem u.c.;
  • sagatavot rakstiskus ziņojumus, atzinumus, vēstules;

Prasības pretendentiem:
  • otrā līmeņa profesionālā augstākā vai akadēmiskā izglītība sociālajā darbā;
  • prasmes darbā ar MS Office standarta un sociālajam darbam nepieciešamajām programmām;
  • labas latviešu valodas prasmes;
  • profesionalitāte, mērķtiecība un augsta atbildības sajūta;
  • spēja strādāt gan patstāvīgi, gan komandā;
  • teicamas saskarsmes spējas, spēja efektīvi plānot un organizēt savu darbu;
  • analītiskas domāšanas spējas un precizitāte;
  •  “B” kategorijas autovadītāja apliecība.

Piedāvājam:
  • profesionālās attīstības un pilnveides iespējas;
  • iespēju strādāt radoši un ar iniciatīvu;
  • mūsdienu prasībām atbilstošus darba apstākļus.

Pieteikumus ar dzīves aprakstu (CV) un motivācijas vēstuli lūdzam sūtīt uz e-pastu: soc.dienests@enguresnovads.lv, vai pa pastu Engures novada pašvaldībai uz adresi – Jaunā ielā 9, Smārdes pagastā, Engures novadā, LV – 3129 līdz 2018. gada 21maijam. Tālrunis uzziņām: 27052262