Engures novads

Visas vasaras garumā Piejūras novados norisināsies akcija „Uzņemies šefību pār konteineru!”14-05-2015

Engures novada atkritumu izvešanas apsaimniekotājs SIA „Eco Baltia vide” aicina Engures novada iedzīvotājus piedalīties stikla šķirošanas veicināšanas akcijā „Uzņemies šefību pār konteineru!”, kas norisināsies līdz pat 30.septembrim. Pieteikt stikla šķirošanas konteineru akcijai var jau šobrīd un to varēs izdarīt visas vasaras garumā.

SIA „Eco Baltia vide” valdes priekšsēdētāja Anita Saulīte: „Ar šo akciju vēlamies veicināt ne tikai sacensības garu starp Engures un citu akcijā iesaistīto novadu iedzīvotājiem, bet sniegt arī pievienoto vērtību – palīdzēt stiklam nonākt tur, kur tas savu dzīvi var turpināt neierobežoti, pārtopot jaunās burkās un pudelēs. Tādēļ mēs aicinām ikvienu sava novada iedzīvotāju uzņemties rūpes par konkrētu stikla šķirošanas konteineru, iesaistot arī savus kaimiņus, draugus vai darba kolēģus!Tas ir lielisks veids, kā nostiprināt dabai draudzīgus paradumus un, protams, kopēja mērķa sasniegšanai saliedētu iedzīvotājus.”
Akcijā iedzīvotāji var piedalīties individuāli vai komandā, piesakot „apsaimniekošanai” konkrētu sava novada konteineru, vai piesakot jauno stikla šķirošanas konteinera adresi. Akcijas dalībnieku uzdevums ir gādāt, lai akcijas laikā no jūnija līdz septembrim konteiners labi pildītos ar stikla pudelēm un burkām.
Pieteikumu akcijai ir jāiesūta uz e-pastu: esskiroju@vide.ecobaltia.lv, norādot šādu informāciju:
1.Jau esoša stikla konteinera adresi vai jauno stikla konteinera adresi;
2.Dalībnieku vārdus, uzvārdus vai komandas nosaukumu;
3.Komandas kapteiņa kontaktinformācija: e-pasta adrese un tālruņa numurs.
Gadījumā, ja komandas vai individuāli pieteikto stikla konteineru būs paspējusi pieteikt jau cita komanda, SIA “Eco Baltia vide” piedāvās kādu citu apkārtnē esošu uzņēmuma stikla konteineri. Savācot stikla šķirošanas konteinera saturu, SIA “Eco Baltia vide ” darbinieks uzskaitei pierakstīs tā piepildījumu, kā arī uz konteinera tiks uzlīmēta uzlīme ar īpašu skolēnu izstrādātu dizainu.
Akcija norisināsies Talsu un Tukuma novados, Pierīgas reģiona novados - Siguldas, Ādažu, Salaspils, Babītes un Mārupe, kā arī Piejūras reģiona novados - Kandavas, Jaunpils, Mērsraga, Dundagas, Engures un Rojas.
Balvu - dāvanu karti atpūtai „Līvu akvaparkā” 150 eiro vērtībā, saņems četras komandas - viena uzvarētājkomanda no katra novada vai reģiona – Talsu, Tukuma, Piejūras reģiona (Kandavas, Jaunpils, Mērsraga, Dundagas, Engures un Rojas) un Pierīgas (Siguldas, Ādažu, Salaspils, Babītes un Mārupes), kuru gādībā nodotajos stikla konteineros būs sašķirots visvairāk stikla pudeļu un burku.
 

Papildu informācija:
Dace Jansone
Korporatīvās komunikācijas direktore
„Eco Baltia grupa”
tālr. 67039816; mob. 28655072
dace.jansone@ecobaltia.lv

<< Atpakaļ