Engures novads

28. aprīlī notiks ikgadējās CSDD jauno velosipēdistu sacensības Tukumā23-04-2014

Lai uzlabotu skolēnu zināšanas un prasmes ceļu satiksmes drošībā, jau 21.gadu CSDD rīko konkursu jaunajiem un topošajiem velosipēdistiem – „Jauno satiksmes dalībnieku forums – 2014” un aicina visus skolēnus pieteikties tajā dalībai.

28.aprīlī CSDD Tukuma nodaļā plkst.11.00 norisināsies „Jauno satiksmes dalībnieku forums – 2014” septītais posms, kurā acināti piedalīties visi Kandavas, Tukuma, Engures un Jaunpils novada jaunie velosipēdisti. 
CSDD organizētā „Jauno satiksmes dalībnieku foruma - 2014” galvenais uzdevums ir veicināt drošību uz ceļiem. Sacensību laikā visiem dalībniekiem ir jādemonstrē savas teorētiskās zināšanas par ceļu satiksmes noteikumiem un satiksmes drošību, jāprot sniegt pirmā medicīniskā palīdzība, jāpārzina velosipēda uzbūve, kā arī jāveic praktiskā braukšana. Sacensībās var tikt piedāvāti papildus uzdevumi, ar kuriem dalībnieki tiek iepazīstināti maču laikā.
 
Kā jau katru gadu, arī šogad sacensības notiek trīs kārtās. Pirmās kārtas sacensības, kopskaitā – 32, notiks Latvijas reģionos no 17.aprīļa līdz 29.maijam. Sāksim ar Zemgales pilsētu Dobeli un noslēgsim Krāslavā.
 
Otrā kārta jeb Latvijas fināls norisināsies no 6.jūnija līdz 7.jūnijam. Tajās piedalīsies komandas, kuras ieguvušas augstāko novērtējumu sava reģiona jeb pirmās kārtas sacensībās.
 
Un visbeidzot trešā kārta, kur piedalīsies Latvijas fināla uzvarētājkomanda. Tās būs Eiropas jauno satiksmes dalībnieku sacensības Norvēģijā no 2014.gada 5.septembra līdz 8.septembrim. Mūsu valsts labākajai komandai būs iespēja būt par pirmajiem ne tikai Latvijā, bet arī visā Eiropā.
 
Lai kļūtu par sacensību dalībniekiem, skolēniem jābūt dzimušiem 2002.-2004.gadā, jāizveido sešu cilvēku komanda, jāizdomā tās nosaukums un jāpiesakās. Komandas dalībai sacensībās jābūt saskaņotai ar skolotāju vai citu pieaugušo un katru komandu uz sacensībām pavada viens vai divi pieaugušie – skolotāji vai vecāki.
 
Jauno satiksmes dalībnieku forumu organizē CSDD. Sacensības tiek finansētas no OCTA, tās atbalsta apdrošināšanas sabiedrība ERGO un Latvijas Automoto biedrība. Informatīvi forumu atbalsta portāls Focus.lv.
 
Pirmās kārtas pieteikuma anketa: http://ej.uz/g8ww  
Sacensību nolikums: http://ej.uz/691y
Sacensību vērtēšanas nolikums: http://ej.uz/umi3
Pirmās kārtas norises grafiks: http://ej.uz/9v9r
Bildes no pirmā posma Dobelē pieejamas šeit - http://failiem.
Bildes no otrā un trešā posma Jelgavā pieejamas šeit - 
http://failiem.lv/u/fsjflpc
Bildes no iepriekšējā gada un pasākuma īpašais logotips pieejams šeit -http://failiem.lv/u/okahmcg
 
Papildu informācijai:
 
Normunds Bērzs
Tālrunis: +371 2 9254399+371 2 9254399
E-pasts: normunds.berzs@gmail.com
 
 
 

<< Atpakaļ