Engures novads

45 audzēkņi no Engures vidusskolas piedalās Rīgas maratonā17-05-2016

Svētdien, 15.maijā, Engures vidusskolas 45 audzēkņi no 3. - 10.klasei, spītējot lietum, devās uz Rīgu un piedalījās Lattelecom Rīga maratonā.

 
Izmirkuši un pārsaluši, tomēr visi kā viens sasniedza finišu. Bērni piedalījās gan 6 km, gan 10 km distancēs. Kādam tas bija pirmais Lattelecom Rīga maratons, bet citam jau 3.
 
Priecājamies, ka mūsu starpā ir arī ļoti izpalīdzīgi bērni! Divi no jauniešiem, kuri paši piedalījās 10 km distances skrējienā, brīvprātīgi pieteicās noskriet vēl 6 km, to bērnu vietā, kuri neieradās. Kopā katrs jaunietis noskrēja 16 km.
 
Engures vidusskola Lattelecom Rīga maratonā piedalās jau trešo gadu, pateicoties Engures novada domei, Engures vidusskolas direktorei Ilzei Kalnozolai, kā arī protams bērnu vecākiem, kuri ne tikai paši bērnus nogādā līdz maratonam un atpakaļ līdz mājām, bet arī parūpējas par bērnu pašsajūtu maratona laikā.
 
Prieks par aktīviem un sportiskiem EVS skolēniem! Gribam teikt arī lielu paldies sporta skolotājai Indrai Krēgerei par aktīvu motivēšanu bērnus dzīvot veselīgi un aktīvi!
 
 
 
 

<< Atpakaļ