Engures novads

EMMS audzēkne iegūst medaļu starptautiskā konkursā LIDICE 201325-05-2013

41.Starptautiskajā bērnu mākslas konkursā LIDICE 2013 III kārtā Čehijas republikā Lidicē mazā Ieva Tamsone iegūst medaļu!

Iegūta medaļa starptautiskā konkursā LIDICE 2013
 
    Ir noslēgusies 41.Starptautiskā bērnu mākslas konkursa LIDICE 2013 III kārta Čehijas republikā Lidicē. Tēma šogad bija “Manas zemes tautas tradīcijas “. Sākotnēji Latvijas kārtā Rīgā konkursam tika iesūtīti 1128 darbi no 58 Latvijas novadiem un pilsētām. Bet jau uz konkursu Čehijā tika izvirzīti 163 darbi, kuru vidū bija arī Engures Mūzikas un mākslas skolas 7 audzēkņu darbi. Nu ir saņemti rezultāti no Čehijas, un prieks liels. Evitas Trapočkas audzēknei Ievai Tamsonei, kurai ir tikai 4 gadiņi, iegūta medaļa! Bet Velgas Melnes audzēkņu grupai keramikā (Ketija Tuliša, Gatis Majauskis, Lota Bihela ) atzinība! Apsveicam skolotājas, audzēkņus un viņu vecākus!
 
Attēlā I: Ieva Tamsone (4 gadi) Latvijas Biedrības namā 7. martā apbalvošanas pasākumā saņēma arī Čehijas republikas vēstniecības Rīgā Simpātiju balvu.
Attēlā II: (no kreisās) Paula Anna Semjonova, Nikola Tohva, skolotāja Velga Melne, Ieva Tamsone, Gatis Majauskis, Sabīne Kristone, Lota Bihela, Ketija Tuliša.
 
 
 

<< Atpakaļ