Engures novads

Engures novada pašvaldības stipendiju iegūst divi talantīgi jaunie studenti18-09-2020

Sākoties 2020./2021. akad. gadam, noskaidroti divi pamatstudiju 1. kursa studenti, kuri visu studiju laiku saņems motivējošu atbalstu – Engures novada pašvaldības stipendiju. Konkursa kārtībā ar Latvijas Universitātes (LU) fonda administratīvu atbalstu stipendiātu lokam ir pievienojušies divi spējīgi jaunieši – Agnese Pridāne un Kristaps Eniņš.

Agnese Pridāne ir uzsākusi profesionālās medicīnas studijas Rīgas Stradiņa universitātē. “Stipendijas iegūšana man nozīmē ļoti daudz, jo, lai būtu izcils ārsts, es nevaru apgūt tikai obligātās mācības, man sevi vajag attīstīt vairāk, tas ir, apmeklējot dažādus kursus, kur varu iegūt dažādas zināšanas, pērkot papildus materiālus, lai pilnveidotu sevi. Stipendija man ļaus izpētīt sev vēl nezināmas nozares,” komentē Agnese.
Savukārt Kristaps Eniņš, LU Biznesa, vadības un ekonomikas fakultātes bakalaura studiju 1. kursa students, taujāts par to, ko viņam sniegs atbalsts, atbild: “Stipendijas iegūšana man nozīmē, pirmkārt, atbildības sajūtu pret Engures novadu, jo esmu apsolījies būt investīcijas saņēmējs ar pozitīvu pienesumu, otrkārt, ievērojamu finansiālo atvieglojumu, tādējādi man būs daudz vairāk laika un enerģijas pievērsties mācībām un sevis attīstīšanai.”
 
Ar lepnumu par izcilību! LU fonds pateicas mecenātam – Engures novada pašvaldībai – par atbalstu un ieguldījumu Latvijas nākotnē un novada jauniešu izaugsmē, kā arī sveic stipendiju ieguvējus, vēlot panākumus turpmākajās gaitās!
 
Engures novada pašvaldības stipendija radīta 2014. gadā. Līdz šim dāsnu atbalstu sekmīgākam studiju procesam ir saņēmuši 12 talantīgi novadnieki. Atbalstu šajā akadēmiskajā turpina saņemt arī Nikola Ošniece, Helēna Skuja Anna Krūmiņa, Katrīna Silva Mierkalne. 
 
Par Latvijas Universitātes fondu:
Jau kopš 2004. gada Latvijas Universitātes fonds nodrošina iespēju mecenātiem un sadarbības partneriem atbalstīt gan LU, gan citas vadošās Latvijas augstskolas, tā investējot Latvijas nākotnē. LU fonda prioritātes ir atbalstīt izcilākos studentus un pētniekus, veicināt modernas mācību vides izveidi, kā arī universitātes ēku būvi un rekonstrukciju.
 

<< Atpakaļ