Engures novads

Engures vidusskolas 8.A klase startē konkursā „Esi drošs- neesi pārdrošs” finālā05-06-2014

Finālā, skolēni Līvu Akvaparka teritorijā pildīja dažādus praktiskus uzdevumus, demonstrējot prasmi, kā rīkoties dažādās situācijās, kas saistītas ar drošību.

 Piemēram, skolēni sniedza palīdzību slīkstošam cilvēkam, rādot, kādus priekšmetus var izmantot glābšanai ūdenī, kā arī, ko darīt ar bezsamaņā esošu cilvēku, kurš izvilkts no ūdens. Skolēniem bija jādemonstrē arī prasme sniegt pirmo neatliekamo palīdzību, kā arī praktiskās iemaņas, atbilstoši satiksmes drošības noteikumiem aprīkojot velosipēdu. Tāpat skolēni pildīja uzdevumus vairākās vides spēlēs, kas saistītas ar dabasgāzi un drošu tās lietošanu, kā arī Valsts policijas pārziņā esošajiem jautājumiem.
Engures vidusskolas 8.A klase godam pārstāvēja savu skolu (Reinis Lācis, Kristers Dornis, Mārtiņš Orste,Paula Anna Semjonova, Samanta Dumbure), izcīnot 10.vietu valstī, atzīmēšu, ka sākotnēji pieteicās aptuveni 100 komandas. Pasākumu vadīja Engures vidusskolas absolvents un „Ugunsgrēka” aktieris- Artūrs Dīcis, kurš sniedza mūsu skolas komandai lielu morālo atbalstu un uzmundrinājumu.
8.A klases skolēni ieguva daudz pozitīvas emocijas, piemiņu balviņas, un vērtīgu pieredzi, kā arī konkurss stiprināja klases pozitīvo garu. Klases audzinātāja Indra Krēgere saka lielu paldies bērnu vecākiem un skolas administrācijai par atbalstu.
 
 

<< Atpakaļ