Engures novads

FOTO: 1. septembris Smārdes pamatskolā01-09-2017

1. septembrī Engures novada skolās Smārdē, Milzkalnē, Lapmežciemā un Engurē skolas gaitas uzsāka 75 pirmklasnieki. Pavisam Engures novada vispārizglītojošajās skolās 2017./18. gada semestrī mācīsies 648 skolēni. Piedāvājam fotoreportāžu no Zinību dienas svinīgā rīta Smārdes pamatskolā.

Smārdes pamatskolā „devītie” ieveda 25 pirmklasniekus, kas ir visaugstākais rādītājs starp novada skolām, un pavisam 2017./2018. mācību gada semestrī skolā mācīsies 165 skolēni. 
 
Smārdes pagasta Milzkalnes sākumskolā arī šogad visas 15 vietas pirmajā klasē ir aizpildīdas un kopumā izglītības iestādē mācīsies 93 skolēni.
 
Lapmežciema pamatskolā skolas gaitas uzsāka 18 pirmklasnieki. Mācību iestādē mācās pavisam 152 skolēni.
 
Engures vidusskola var lepoties ar 17 pirmklasniekiem, bet pamatskolā un vienīgajā novada vidusskolā kopumā izglītību centīsies iegūt 238 skolēni.
 
Savukārt Engures Mūzikas un mākslas skolā audzēkņu uzņemšana vēl turpinās. Līdz augusta pēdējai dienai mācībām skolā bija pieteikušies jau desmit jauni audzēkņi, kopā 1.klasē mācīsies16 audzēkņi, un EMMS šajā mācību semestrī mācības uzsāks 130 audzēkņi. Prognozējams, ka skolēnu skaits septembrī vēl pieaugs, jo nodarbībām pievienosies interešu izglītības programmu audzēkņi.
 
Foto: Kristaps Zaļkalns

Visas bildes oriģinālformātā pieejamas un lejuplādējamas līdz 14. septembrim ŠEIT.
 

<< Atpakaļ