Engures novads

FOTO: Aktivitātes un notikumi „Spārītē”17-02-2015

Jaunais kalendārais gads „Spārītē” sākās ar I.Pauras koncertu „Jautrais mocītis”, kurā bērni kopā ar komponistu piedalījās muzikāli - atraktīvā ceļojumā.

Ņemot vērā vecāku vēlmes, janvāra Iestādes padomes sēdē tika izskatīts jautājums par sešgadnieku sagatavošanu skolai. Pirmsskolas metodiķe Solveiga Leitarte iepazīstināja padomi un sākumskolas metodiskās apvienības vadītāju Ingu Dreimani kā arī direktora vietnieci izglītības jomā Kairu Egli ar vadlīnijām pēc kurām bērni tiek sagatavoti skolai. Kopējās pārrunās tika apstiprināta skolas un pirmsskolas sadarbība bērnu apmācībā. Maijā ar šim vadlīnijām tiks iepazīstināti audzēkņu vecāki Iestādes vecāku sapulcē.
 
Pēc vairāku gadu pauzes, šogad 16. februārī bērni sumināja savas vecmāmiņas. Mazbērni kopā ar grupas skolotājām un muzikālo skolotāju Elīnu sniedza svētku koncertu un īpaši sirsnīgas dāvaniņas savām vecmāmiņām. Paldies „Zīļuka” skolotājām Silvijai un Lienei par pasākuma vadīšanu, kuras iejutās Sarkangalvītes un vilka tēlos.
 
Vecmāmiņas uzjautrināja un izklaidēja atraktīvā Ventspils zāļu sieva Līga Reitere, kura jautrās rotaļās un dziesmās sniedza dzīves gudrības bērnu un mazbērnu audzināšanā un mīlēšanā. Arī pieaugušajiem tika dota iespēja pirmsskolas zālē noklausīties pamācības par vārda un domu spēku.
Ziema jau dodas uz otru pusi, ar nepacietību gaidām pavasari!
Aprīlī vecākus gaidīsim uz lielo talku, un tad jau arī klāt būs Lieldienu zaķis ar saviem pārsteigumiem.
 
Pavasari gaidot,
 
„Spārītes „vadītāja Sandra Ozoliņa
 
 
 
 

<< Atpakaļ