Engures novads

FOTO: Domē pieredzes apmaiņā ierodas Rūjienas pašvaldība01-11-2013

Piektdien, 1.novembrī, Engures novada domē viesojās Rūjienas novada pašvaldība, lai smeltos pieredzi par pašvaldības struktūru un struktūrvienību darbu.

Viesus uzņēma Engures novada domes priekšsēdētājs Gundars Važa (neskatoties uz to, ka līdz 10.novembrim priekšsēdētājs ir atvaļinājumā) kopā ar Engures novada domes izpilddirektoru Imantu Valeru, un pārējiem domes darbiniekiem.
 
Vispirms, lai gūtu priekšstatu par novada būtību, rūjieniešiem, kamēr visi pulcējās sēžu zālē, bija iespēja vērot slaidšovu par Engures novadu, kas bija veidots no Engures novada fotokonkursa dalībnieku iesūtītajām bildēm (šobrīd norit bilžu izvērtēšana). Tad priekšsēdētāja kungs ar kodolīgu prezentāciju pastāstīja par Engures novada vēsturi, administratīvo un ģeogrāfisko situāciju, pašvaldības infrastruktūru, izglības sistēmu un ēkām, kā arī par redzamākajiem simboliem, caur kuriem Engures novadu atpazīst citviet Latvijā.
 
Pēc prezentācijas Rūjinas novada pašvaldības darbinieki devās pie atbilstošās specialitātes darbiniekiem Engures novada domes kabinetos, lai diskutētu par darba specifiku, abpusēji smeļoties dažādas atziņas, kā pilnveidot savu darba rutīnu.
 
G.Važas vadībā Rūjienas pašvaldībnieki atstāja domes ēku, lai dotos uz pašvaldības iestādēm un svarīgākajiem objektiem, kas ir saistīti ar Engures novada pašvaldības iedzīvotāju labklājību un tās veidošanu.
 
 

<< Atpakaļ