Engures novads

FOTO: Engures Mūzikas un mākslas skola svin 20 gadu jubileju!17-03-2014

Engures Mūzikas un mākslas skolas jubilejas pasākums «20 akordi skaņu un krāsu gammā» sestdienas, 15. marta pēcpusdienā izvērtās par sevišķu notikumu novada kultūras dzīvē. Skolas zālē smaržoja pēc pavasara – no ziedu, smaidu, skaņu un krāsu bagātības.

Tik daudz jaunības, skaistuma, talantu un cerību vienuviet sastapt negadās bieži. Un tam nepatraucēja pēkšņi uznākušais pavasara brāzmainais vējš un sniegotais cīruļputenis. Tie, kas bija atnākuši un atbraukuši, teica, ka nenožēlojot ne mirkli, baudot to īpašo sirsnīgo gaisotni, kas valdīja visapkārt. Jubilejas koncerta akcents tika balstīts uz skolas absolventu iesaistīšanos, kuri muzicēja, pieteica mazos māksliniekus, kā arī video sveicienā paldies teica visiem skolas pedagogiem. Jubilejas reizē skolu sveikt bija ieradušies arī viesi no novada izglītības iestādēm, kultūras nama, SIA Unda, kā arī pārstāvji no Zemgales un Kurzemes reģiona mūzikas un mākslas skolām.
Skolas pedagogi un darbinieki saņēma Engures Novada domes, Kultūras ministrijas, Latvijas Nacionālā Kultūras centra, Tukuma, Engures un Jaunpils Izglītības pārvaldes un Latvijas Mākslas izglītības iestāžu asociācijas Atzinības rakstus, kā arī mūzikas un mākslas skolas pateicību un veltes.
Savā uzrunā skolas direktore sacīja: “Maza ir mūsu Valsts, bet, kad ar mūziku un mākslu izejam plašajā pasaulē, mūs dēvē par mūzikas un mākslas izglītības lielvalsti. Par to jāsaka paldies tiem radošajiem cilvēkiem, kas ikdienā strādā kopā ar bērniem. Un savu devumu šajā lietā jau 20. gadu iegulda arī Engures Mūzikas un mākslas skola. Paldies visam skolas kolektīvam, visiem tiem, kas jūtas piederīgi mūsu skolai, par
kopābūšanas prieku!”
 
Foto: Kristaps Zaļkalns
 
 

<< Atpakaļ