Engures novads

FOTO: Pavasaris "Spārītē"11-05-2018

Gatavojoties Lieldienām, bērni kopā ar vecākiem, kā arī iestādes darbinieki gatavoja Lieldienu zaķus. 28. aprīlī no rīta gan vecākus, gan bērnus, gan darbiniekus sagaidīja un iepriecināja 100 zaķi. Kāpēc tieši simts? Tāpēc, ka mūsu Latvijai šinī gadā būs simts gadu.

Liels paldies vecākiem par atsaucību un izdomu. Zaķi bija tiešām lieliski! Savus zaķus parādījām arī pagasta cilvēkiem, veidojot Lieldienu zaķu izstādi Engures kultūras namā. 28. aprīļa rīts pienāca saulains un skaists. Kā jau katru gadu rītu sākām ar Lieldienu brokastu galda klāšanu. Pie pirmsskolas visus sagaidīja saimniece, vista un zaķis. Svētki var sākties! Bērni atcerējās iemācītās tautasdziesmas, ticējumus, pastāstīja par olu krāsošanu ar dažādiem materiāliem. Visi piedalījās „Oliņ boliņ” olimpiādē. Mūsu tradīcija – kāda no grupām iegūst ceļojošo „Oliņ boliņ” kausu. Šogad tā bija grupa “Zemene”.
 
No 16. līdz 20. aprīlim pirmsskolā notika atvērto durvju dienas, kuru laikā iestādē notika arī teātra dienas. Paldies skolotājām un bērniem par skaistajām un interesantajām izrādēm. Atvērto durvju dienu laikā arī vecāki iejutās skolotāju lomā. Liels paldies par uzdrīkstēšanos un atbalstu Makša Bumbura tētim, Emīlijas Ņikitinas mammai, Olivera Rubeņa mammai, Anetes Bajāres mammai, Roberta un Kristera Štālu mammai.
 
Mācību gads tuvojas nobeigumam, sešgadnieki gatavojas skolas gaitām, tāpēc bērnu vecākiem bija iespēja apmeklēt nākamo klases audzinātāju, savukārt, skolotāja apciemoja bērnus pirmsskolas grupā, kur piedalījās nodarbībās un veica pārrunas ar grupas skolotājām.
 
Metodiķe
Solveiga Leitarte
 
 
 
 

<< Atpakaļ