Engures novads

FOTO: "Piejūra" godina skolēnus par 1000 koku izglābšanu14-05-2015

Trešdien, 13. maijā Šlokenbekas muižā viesojās vairāk nekā 400 skolēnu, pulcējoties uz SIA "Atkritumu apsaimniekošanas sabiedrība "Piejūra"" organizēto skolēnu makulatūras vākšanas konkursa svinīgo noslēguma pasākumu.

Kā nu jau vairākus gadus ierasts, arī šajā mācību gadā aktīvi norisinājās makulatūras vākšanas konkurss „Palīdzēsim kokiem!”, kurā piedalījās 40 izglītības iestāžu skolēni un audzēkņi no Engures, Tukuma, Jaunpils, Engures, Kandavas, Talsu, Dundagas novadiem un Jūrmalas pilsētas, kas ir par 11 iestādēm vairāk kā aizvadītajā gadā.
 
Kopumā šogad skolēni kopīgiem spēkiem savāca 122 860 kg makulatūras, tādējādi pasargājot 1075 kokus no nociršanas!
Visi makulatūras vācēji tika apbalvoti noslēguma pasākumā Šlokenbekas muižā.
 
Konkursa dalībniekus priecēja vokālās studijas „Tonis” dziedātāji ar vadītāju Kristīni Broku – Kristbergu, „runājošie” dalīto atkritumu konteineru „zvani” un aktieris Edgars Apīnis, kā arī sadarbībā ar uzņēmumu „Eco Baltia vide” tika apbalvoti zīmējumu konkursa „Jautrais stikla konteiners” uzvarētāji.
 
Visas pēcpusdienas garumā skolēni jautri pavadīja muižas pagalmā, priecājoties dažnedažādas rotaļās, spēlēs, atrakcijās, šūpolēs, ekspozīcijās un citās aktivitātēs.
 
Jāpiezīmē, līdz ar šo pasākumu Šlokenbekas muižas pagalmu papildināja vairākas jaunas rotaļas, piemēram, duelis ar maisiem uz baļķa.
 
 Kristaps Zaļkalns,
Engures novada domes
sabiedrisko attiecību un jaunatnes lietu speciālists
 

<< Atpakaļ