Engures novads

FOTO: Svētki "Spārītē"25-06-2015

Šogad pavasara noslēgums pirmsskolā ritēja pilnā sparā. Svarīgākais pasākums bija novada pirmsskolas 5-6.gadnieku sporta svētki.

Atrodoties pie jūras, izvēlējāmies svētku tēmu atbilstoši šai videi. 
 
Svētku moto- "Katra kaija šodien zin, ka Engurciemā bērni svētkus svin". Bērni piedalījās dažādās aktivitātēs, kuras bija saistītas ar jūras tēmu.Aktivitāšu vietās bērnus izklaidēja aktīva matrožu komanda, kura atbrauca ar "Spārītes" kuģi .Kaut kādā veidā, kuģi bija palaiduši garām ostas pirāti, kuri steidzās uz notikuma vietu ar vēlēšanos piedalīties svētkos. Tomēr neizpalika pirātu nedarbi,bet bērni aktīvi novērsa paredzamās nepatikšanas.Svētkus papildināja vecāku atraktīvie un jautrie starti.
Par piedalīšanos svētkos, katra komanda, vecākus ieskaitot, saņēma piemiņas kausu un salduma tūtu. Sporta svētki nebūtu tik bagātīgi, ja nebūtu jauki un mīļi atbalstītāji.
Liels paldies pirmsskolas skolotājām par atraktīvo dalību svētkos.Paldies vecākiem, kuri neatteica pārstāvēt un startēt "Spārītes" vecāku komandā. Par garšīgajām dāvaniņām paldies Ilzei Gerhardei SIA "Unda" noliktavas pārzinei, Kārlim Mišinskim no "Latvijas Maiznieka", Engures kultūras nama pirātiem Baibai un Vitai, Aivaram Tohvam par muzikālo noskaņojumu visas dienas garumā, Helīnai Baranovai par skaistajām fotogrāfijām un Engures vidusskolas pavārītēm par garšīgajām pusdienām.Manuprāt svētki bija izdevušies, jo mazie dalībnieki devās mājās jauki atpūtušies ar gandarījuma sajūtu un smaidu sejās.
Pēc nedēļas klāt bija "Taureņu" un "Pūcīšu" grupu izlaidums. Šogad no "Spārītes aizlidoja 29 bērni. Novēlu pirmklasniekiem un skolotājām jauku un saulainu vasaru, uzkrāt spēkus, atpūsties un baudīt silto saulīti.
 
Absolventiem novēlam:
Lai ceļš, ko sāksi tu,
Pret kalnu nebeidz vīties.
Lai pieteik gudrības un spēka
tev dzīvē neklūdīties.
 
"Spārītes" vadītāja
Sandra Ozoliņa.
 
 

<< Atpakaļ