Engures novads

FOTO: Zinību diena Engures vidusskolā un Mūzikas un mākslas skolā02-09-2013

Pirmdien, 2. septembrī, visā Latvijā pēc vasaras brīvlaika skolēni atgriezās skolās, tostarp, arī visās Engures novada mācību iestādēs, lai svinīgi sagaidītu jauno 2013./14. mācību gadu. Ja pērn ieskatījāmies, kā Zinību dienu atzīmē Milzkalnes sākumsskolā un Smārdes pamatskolā, tad šoreiz devāmies uz Engures vidusskolu un Mūzikas un mākslas skolu.

 "Mācīties ir kā airēt pret straumi. Tiklīdz tu pārstāj to darīt, tu sāc slīdēt atpakaļ," - tā savā uzrunā skolēniem sacīja Engures vidusskolas direktore Ilze Kalnozola.
Lietaino laikapstākļu dēļ 2. septembra svinīgā tikšanās notika Engures kultūras namā. Pēc ziedu pasniegšanas skolotājiem skolēni ar mācību spēkiem devās uz skolas telpām.
 
Pēc pāris stundām "pirmais zvans" nozvanīja arī Engures mūzikas un mākslas skolā. Skolas direktore Ina Selivanoviča sveica skolēnus un skolotājus, bet pasniedzēja Evita Trapočka iepazīstināja ar jaunumiem skolā - turpmāk visiem skolēniem būs dienasgrāmatas, tāpat drīzumā dienasgaismu ieraudzīs skolas mājaslapa, kurā visi interesenti varēs iepazīties ar skolas jaunākajām ziņām un notikumiem mācību iestādē.
 

<< Atpakaļ