Engures novads

Medaļa un goda raksti mākslas skolas audzēkņiem09-11-2013

Aizvadītajā ceturtdienā 7.novembrī svinīgā pasākumā, Rīgas domes telpās, Čehu vēstnieka vietnieks sveic Engures Mūzikas un mākslas skolas audzēkņus par sasniegumiem 41.Starptautiskajā bērnu mākslas izstādē - konkursā Lidice 2013.

 Aizvadītajā ceturtdienā, 7.novembrī , ar svinīgu Čehu vēstnieka vietnieka uzrunu tika sveikti bērni no visas Latvijas. Viņus godināja arī pārstāvji no Rīgas domes un Izglītības ministrijas, par nopelniem 41. Starptautiskajā bērnu mākslas konkursa - izstādes LIDICE 2013 pēdējās, trešās kārtas sasniegumiem Čehijas republikā Lidicē. Konkursa galvenais mērķis ir atcerēties un godināt visus bērnus, kuri cietuši II Pasaules kara laikā Lidicē un visā pasaulē.
Iegūtie apbalvojumi ir par sagatavotiem darbiem tēmai "Manas zemes tautas tradīcijas". Sākotnēji Latvijas kārtā Rīgā konkursam tika iesūtīti 1128 darbi no 58 Latvijas novadiem un pilsētām. Bet jau uz konkursu Čehijā tika izvirzīti 163 darbi, kuru vidū bija arī Engures Mūzikas un mākslas skolas 7 audzēkņu darbi. Bet noslēdzošajā kārtā apbalvojumus ieguva četri mūsu skolas audzēkņi.
Svinīgais pasākums notika Rīgas domē, sēžu zālē, kur Rīgas domes deputāti pieņem svarīgus lēmumus rīdzinieku labklājībai.
Šajā zālē sveica 65. Latvijas bērnus tai skaitā četrus Engures Mūzikas un mākslas skolas audzēkņus: Ievu Tamsoni (jaunākā konkursa laureāte no Latvijas) ar medaļu, goda rakstu un dāvanām par izstrādāto mīlīgā zirdziņa gleznojumu "Jājam, jājam mēs ar zirgu", pedagogs Evita Trapočka.
Lotu Bihelu, Ketiju Tulišu un Gati Majauski ar goda rakstiem un dāvanām, par kopīgi veidoto keramikas trauku grupu ar latviskiem ornamentiem, pedagogs Velga Melne.
Pēc konkursa bērniem bija sarūpēts neliels cienasts no pasākuma organizatoriem un demonstrēta Čehu pasaku filma "Ar velniem nav joki"
 
 

<< Atpakaļ