Engures novads

Nākamnedēļ skolēniem iespēja bez maksas apmeklēt pasaules čempionātu florbolā!01-12-2016

Latvijas Florbola savienība piedāvā unikālu iespēju Latvijas skolu 1. līdz 6.klašu skolniekiem nākamnedēļ čempionāta dienas spēles apmeklēt bez maksas, turklāt atraktīvākajām un aktīvākajām skolām piedāvājot papildus balvas un dāvanas!!!

No 3. līdz 11. decembrim Latvijā “Arēna Rīga” un “Elektrum” Olimpiskajā centrā risināsies Pasaules vērienīgākais florbola notikums – Pasaules čempionāts florbolā vīriešiem. Pasaules čempionāts florbolā tiek rīkots reizi divos gados un šāda līmeņa florbola pasākums Latvijā notiek pirmo reizi. Par Pasaules čempiona titulu spēkiem mērosies komandas no 16 valstīm, tostarp Latvijas valstsvienība, kura 6. decembrī aizvadīs spraigu izšķirošo spēli ar vēsturiski sīvākajiem konkurentiem Norvēģiju.  Pirmdien un otrdien, 5. un 6.decembrī, norisināsies vēl apakšgrupu spēles, kurās tiks noskaidrotas komandas, kas tālāk savu cīņu turpinās izslēgšanas spēlēs.
Katra klase, kas tiks pieteikta uz kādu no čempionāta spēlēm, atbalstīs vienu no mačā pārstāvētajām valstīm. Čempionāta laikā pati atraktīvākā un vizuāli pamanāmākā klase saņems specbalvu – biļetes uz Latvijas florbola virslīgas jeb ELVI florbola līgas lielo finālu, kas nākamā gada 8.aprīlī risināsies “Arēna Rīga’’, savukārt aktīvākā skola, kuru no 5. līdz 9. decembrim skatītāju tribīnēs klases pārstāvēs visvairāk reižu, saņems galveno balvu - florbola inventāru! Līdz ar to katra klase uz florbola pasaules čempionāta spēlēm varēs doties vairākkārtēji, taču kopējais biļešu skaits ir ierobežots!
Visas florbola spēles skolēniem būs iespējams apmeklēt stundu laikā, skolotāju pavadībā. Par klasi tiks uzskatīts vismaz 10 skolēnu sastāvs.
 
Pieteikt skolu iespējams elektroniski, sūtot pieteikumu uz e-pasta adresi skolas@floorball.lv

<< Atpakaļ