Engures novads

Noslēdzies Latvijas skolu jaunatnes fotokonkurss "Mana zeme skaistā"02-10-2018

Engures novadā ir noslēgusies projekta “Mana zeme skaistā” būtiskākā aktivitāte – fotokonkurss, kura ietvaros skolēni tika aicināti uzņemt Latviju raksturojošas fotogrāfijas. Latvijas skolu jaunatnes foto konkursā ”Mana zeme skaistā” piedalījās Lapmežciema pamatskola un Engures vidusskola.

Latvijas valsts simtgades pasākumu ietvaros Latvijas novados norisinās projekts “Latvijas skolu jaunatnes fotokonkurss ”Mana zeme skaistā”, kura mērķis ir stiprināt Latvijas skolu jaunatnē piederības sajūtu un mīlestību pret savu zemi, īstenojot mūsdienu tehniskām iespējām atbilstošas radošās aktivitātes. Konkursa mērķa auditorija ir skolēni no 1. līdz 12.klasei.
 
Konkursa darbu iesniegšana notika projekta interneta vietnē www.manazemeskaista.lv, kur skolēniem bija iespēja ievietot savu attēlu pie sava novada, skolas un klases. Mājaslapas apmeklētājiem bija iespēja nobalsot par labākajiem attēliem.
Visvairāk balsu saņēmušo skolēnu darbi tiks izgatavoti kā foto gleznas un izstādīti skolās, lai tos demonstrētu plašai sabiedrībai. Projekta noslēgumā foto gleznas kā dāvinājums nonāks skolu īpašumā, ar skolēnu radošo darbu palīdzību ienesot valsts svētku noskaņu un Latvijas skaistumu mācību iestādēs. 
 
Konkursa rezultātus un visvairāk balsu saņēmušos Engures novada skolēnu darbus aicinām aplūkot projekta mājaslapā: www.manazemeskaista.lv 
 
Lai projekts norisinātos veiksmīgi, nozīmīgs bija uzņēmēju atbalsts. Projekta darba grupa saka paldies uzņēmumam M.P. Socks.
 
Aicinām noskatīties arī projekta ietvaros tapušo video: 
 
Leposimies ar Latvijas skaistumu kopā!
 
Foto: Lapmežciema pamatskolas skolniece, Katrīna Meiere.

<< Atpakaļ