Engures novads

Notiks kārtējās lekcijas Apšuciema skolā20-10-2017

Biedrība Apšu skola aicina visus interesentus uz novembra pasākumiem Apšuciema skolā.

12. novembrī plkst. 16:00 koklētājas Ievas Veides koncerts "Sirdsbalsī runājot...”
Koncertā skanēs dažādu autoru instrumentālā mūzika uz kokles, kas priecēs ar stilu dažādību un virtuozitāti, kā arī latviešu tautas dziesmas . Dzirdēsim arī Ievas Veides sacerētas dziesmas kokles pavadījumā - tās ievedīs klausītājus pasaku pasaulē, sidraba mežos un kristāla dzidrās upēs, pasaulē, kur var apturēt mirkli un satikt pats savu sirdi.
Dalības maksa: 5,- EUR vai pēc Jūsu iespējām.  Bērniem līdz 12 g.v. par dalību nav jāmaksā.
Vairāk informācijas pa tālruni 26152446 vai e-pastu elina_vaivara@yahoo.com
23. novembrī plkst. 19:00 tikšanās ar sertificētu auguma psihoterapeiti un somatikas pasniedzēju Inesi Ločmeli lekcijā un sarunā “Vecāku emocionālā inteliģence bērnu audzināšanā”.
Vecāku un bērnu iedzimto īpašību nesakritība un neziņa par to ir viegla augsne nesaskaņām ģimenē. Koncentrētas zināšanas par mūsu dabas dotajām, iedzimtajām īpašībām var sniegt atvieglotu uzelpu un idejas, kā skatīties uz saviem bērniem, kā attiekties pret viņa īpatnībām, kā balansēt galējības un īpašības padarīt elastīgākas, lai bērnam vieglāk sanāk iekļauties sabiedrības prasībās, tā mazinot stresu un nepieņemtības/nepareizības izjūtu gan bērnam pašam, gan arī cilvēkiem viņam apkārt.
Pēc klausītāju vēlmēm, detalizēta uzmanība tiks vērsta arī īpaši jūtīgu bērnu audzināšanai.
Dalības maksa par lekciju: 5,- EUR vai pēc Jūsu iespējām.
Samaksu var veikt uz vietas skaidrā naudā pasākuma norises dienā vai ar iepriekšēju  bankas pārskaitījumu uz biedrības konta. 
Par biedrības rekvizītiem un citu informāciju lūgums zvanīt pa tālruni 29499211 vai rakstīt uz e-pastu ieva@grasumaja.lv

Biedrības Apšu skola vārdā,
Ieva Grase 

<< Atpakaļ