Engures novads

Aicinām iedzīvotājus uz Pavasara koncertu Mūzikas un mākslas skolā- jau 20. aprīlī!16-04-2018

Ilgi gaidītais pavasaris klāt! gribas uzsaukt hei, hei, un aicināt visus uz vienu lustīgu koncertu skolā! Mums pievienosies un visus muzikālā pavasara ceļojumā gan tango ritmos, gan bassanovas un vēl… iekustinās NBS orķestra kameransamblis “Jautrais septets”, kurā muzicē arī mūsu skolas Sitaminstrumentu spēles skolotājs Rinalds Jukna. Labu noskaņojumu un jautru garastāvokli garantējam! Ieeja brīva!

Preses relīze. Šoreiz NBS Orķestra kameransamblis Jautrais Septets vēlas spēlēt un izpausties pavisam citos ritmos un žanros. Ansamblis ir sagatavojis dzīvespriecīgu, asprātīgu un enerģijas pilnu programmu ar humoristisku nosaukumu ‘’Juhaidī! Juhaidā! “Šie vārdi raksturo ansambļa dalībnieku izjūtas ejot jautrā un enerģiskā solī pretim pavasarim un sniegs klausītājiem tikai pozitīvas emocijas, smaidu, labestību un vitālu dzīvesprieku. Ikdienā ansambļa mūziķi dara nopietnas un svarīgas lietas, bet muzicēšana  ansamblī dod iespēju  radoši izpausties pavisam citos žanros. Mūziķi paši veidojuši aranžējumus populāriem mūzikas šedevriem, jo  ansambļa sastāvs ir neparasts – trompete, saksofons, vibrafons, tuba vai basģitāra , zvaniņi un divi sitaminstrumentālisti. Koncerti ir arī veidoti, lai iepazīstinātu mūzikas skolas audzēkņus ar iespējām nākotnē strādāt NBS Orķestrī.

2018.gada 20.aprīlī plkst. 17.00 NBS Orķestra kameransamblis Jautrais Septets sniegs koncertu Engures Mūzikas un mākslas skolā.

Turpinot NBS Orķestra tradīcijas , ieeja koncertā – bez maksas.

<< Atpakaļ