Engures novads

FOTO: PII Spārītē aizvadīts modes šovs „Pavasara pārvērtības”10-03-2015

Engures pirmsskolas izglītības iestādē “Spārīte” 5. martā notika modes šovs “Pavasara pārvērtības”.

Ir martā tāds rīts, kad, izejot ārā, sajūti - pavasaris klāt! Pavasara klātbūtne virmo gaisā un liekas tik netverama, kā mirklis, kad sāk pukstēt pumpura sirds. Un šīs ir skaņas, kas ieskandina pavasari! Aizverot acis, sadzirdi gan maigo sniegpulkstenītes zvaniņu, gan gājputnu spārnu švīkstus. Atverot acis, redzi, kā mostas un mainās krāsu gamma. Zeme ir pilna ar maziem šūpulīšiem, un šī nepārejošā dzīvība lēnām iekustina milzīgo dabas karuseli. Ielaidīsim pavasari sevī, ne tikai vērosim, bet izdzīvosim visas tā skaņas, krāsas un smaržas!
 
Pie mums “Spārītē” 5. martā notika modes šovs “Pavasara pārvērtības”. Šo pasākumu veltījām “Spārītes” dzimšanas dienai un pavasarim. Cik skaistus, interesantus, vienkārši fantastiskus tērpus bija izgatavojuši bērnu vecāki! Uzdevums, izgatavojot tērpus, bija iepakojumiem un novecojušām lietām piešķirt otru dzīvi. Liels paldies viņiem par ieguldīto darbu tērpu gatavošanā, par atbalstu pirmsskolā organizētajos pasākumos! Paldies arī vēlos pateikt pirmsskolas skolotājām Dacei Balodei un Indrai Ābelei par šo jauko svētku sagatavošanu un vadīšanu, kā ari pārējo grupu skolotājām un skolotāju palīgiem par aktīvo līdzdalību tajos.
 
Pavasari gaidot, novēlu izjust, kā smaržo saule. Tik ilgi mūsu gaidītā saule… tāda maza, apaļa, dzeltena ripa pie apvāršņa, bet tik ļoti smaržo pēc siltuma, zemes, zilajām debesīm! Liec pilnu dvēseli šī burvīgā aromāta, ieelpo to, sajūti…
 
PII“Spārīte” metodiķe
Solveiga Leitarte
 
 

<< Atpakaļ