Engures novads

Piesakies stipendijai līdz 30. septembrim25-09-2018

Engures novada skolēniem un studentiem no 2018. gada 3. septembra līdz 30. septembrim ir iespēja pieteikties novada stipendijai studijām 2018. / 2019. akad. gadam.

  
Engures novadnieki, kuri 2018./2019. akadēmiskajā gadā uzsākuši studijas pirmajā kursā kādā no Latvijas augstskolām, līdz 30. septembrim ir aicināti pieteikties Latvijas Universitātes (LU) fonda administrētajai Engures novada pašvaldības stipendijai.
 
Engures novada pašvaldība 2014. gadā nodibināja Engures novada pašvaldības stipendiju. Stipendijas mērķis ir finansiāli atbalstīt Engures novada pašvaldības jauniešus izglītības pieejamībai ikvienā Latvijas augstskolā vai vidējā speciālajā mācību iestādē Pašvaldības atbalstāmās studiju un mācību specialitātēs. Šogad paredzēts izsniegt 2 stipendijas.
 
Pašvaldības atbalstāmās studiju specialitātes Engures pašvaldības stipendijai prioritāte:
inženiertehniskās specialitātes;
eksaktās specialitātes;
medicīnas specialitātes;
pašvaldībai nepieciešamās specialitātes.
 
Vienas stipendijas apjoms: EUR 1 600 - EUR 160 mēnesī, 10 mēnešus (septembris 2018. - jūnijs 2019.) atkarībā no bakalaura studiju programmas vai vidējās speciālas izglītības programmas ilguma. 

Noteikumi un  pieteikšanās stipendijai LU fonda mājas lapā līdz 30. septembrim.
 
Lai uzzinātu vairāk par iespējām pieteikties stipendijām, 11. septembrī plkst. 16:00 LU galvenajā ēkā, Raiņa bulv. 19, Rīgā, 153. auditorijā, norisināsies informatīvs seminārs, kura laikā LU fonda pārstāvji dos praktiskus padomus un esošie stipendiāti pastāstīs vairāk par pieteikšanās procesu. Obligāta iepriekšēja pieteikšanās, aizpildot tiešsaistes anketu.
 
Nodibinājums Latvijas Universitātes fonds darbojas kopš 2004.gada un ir respektabla filantropijas organizācija, kura rūpējas par izciliem, centīgiem (arī ar nepietiekamu materiālo nodrošinājumu) studentiem, maģistrantiem, doktorantiem, pedagogiem, zinātniekiem un ar izciliem izglītības, zinātnes un kultūras darbiniekiem sadarbībā ar izglītību atbalstošiem mecenātiem un partneriem.

<< Atpakaļ