Engures novads

Skolas projektu dienas ietvaros Engures novada domē ēnotājas no Jūrmalas11-03-2019

Bērni ir mūsu nākotne, tādēļ ir tik svarīgi ieguldīt viņos visus iespējamos resursus. Viens no veidiem, kā to izdarīt ir paplašināt viņu redzējumu jeb redzes loku. Martā mūsu kaimiņu novada Slokas pamatskolā norisinās projektu nedēļa, un šogad 4. klases skolniekiem tika dots uzdevums izzināt profesijas.

Laura Pētersone un Letīcija Grunte  ir Slokas pamatskolas 4.a klases skolnieces, kuras ēnoja Engures novada domes sabiedrisko attiecību speciālisti. Meitenēm bija iespēja pavērot, kā top novada avīze, kā tiek veidotas publikācijas novada mājaslapā un arī pašām kādu publikāciju izveidot. Izejot nelielā ekskursijā pa Engures novada domes ēku, meitenēm radās ideja nedaudz izbaudīt, kā ir būt deputātu ādā, iemēģinot Sēžu zāles krēslus un balsojot PAR. Laura un Letīcija dienas izskaņā nespēja turēties pretī Smārdes bibliotēkas piedāvātajām aktivitātēm un atgriezās tajā nedaudz izklaidēties, paspēlējot galda spēles. Paldies bibliotēkas vadītājai Guntai Frišfeldei, par laipno uzņemšanu!
Meitenes bija sagatavojušas jautājumus, lai labāk izprastu sabiedrisko attiecību speciālista darbu, noskaidrojot gan galvenos darba pienākumus, gan nepieciešamo izglītību un, pats galvenais, kuri priekšmeti jau šobrīd skolā ir jāapgūst, lai nākotnē šādu profesiju varētu izvēlēties.
Uz jautājumu, kas no visas dienas laikā piedzīvotā ir paticis vislabāk, Laura atbildēja, raksta publicēšana mājaslapā, savukārt, Letīcijai pie sirds visvairāk gāja pusdienas domes ēkas kafejnīciņā „Runcis”. Lai gan meitenes dienu pavadīja čalās un smieklos, ikdienā abas ir labas skolnieces un abas ir vienas no labākajām savā klasē.
Novēlēsim meitenēm vēl daudz jaunu piedzīvojumu un iespaidu, un kas to zina, varbūt nākotnē arī viņas strādās pašvaldībā!
 
Ilze Steriņa
 
  
 
 
 

<< Atpakaļ