Engures novads

Skolēn, piesakies Ēnu dienai Engures novada pašvaldībā!27-01-2014

Sākusies skolēnu pieteikšanās Ēnu dienai. Ēnu dienās aicina skolēnus piedalīties arī Engures novada dome, kur jūs varat pieteikties pilnīgi jebkurai vakancei atbilstoši jūsu interesēm - piemēram, priekšsēdētājs, priekšsēdētāja vietnieks, izpilddirektors, būvinspektors, attīstības plānotājs, bērnu dārza audzinātājs, vizuāli plastiskās mākslas skolotājs, sabiedrisko attiecību speciālists u.c.

Jau pirmajās divās dienās www.enudiena.lv vortālā bija aktivizētas 460 vakances, tai skaitā iespēja ēnot Valsts prezidentu Andri Bērziņu, diplomātus LR Ārlietu ministrijā, Swedbank valdi u.c. (Ēnu dienas mājaslapā enudiena.lv publiksi izliktas 8 Engures novada pašvaldības vakances, taču piesakoties pašvaldībā skolēni var ēnot jebkuru darbinieku). Protams, Engures novada skolēni var pieteikties ēnot jebkuru vakanci, kas reģistrēta enudiena.lv mājaslapā.
 
Kopējais valstī piedāvāto vakanču skaits šobrīd ir jau ap tūkstoti, to vidū ir IT speciālisti, pavāri, medmāsas, skolotāji, biologi, juristi, un dažādu iestāžu vadītāji. Vakanču reģistrēšana turpinās līdz 31. janvārim.  Ja vēl šaubies, vai piedalīties Ēnu dienā 2014, izlasi, ko par Ēnu dienu domā tās dalībnieki!
 
Ēnu diena ir pasaulē populāra karjeras izglītības akcija, kuras laikā skolēni apmeklē kādu darba vietu un 4 – 6 stundu garumā vēro interesējošās profesijas pārstāvja darba ikdienu. Karjeras izglītības akcijas mērķis ir iepazīstināt skolēnus ar dažādu profesiju un nozaru prasībām, lai palīdzētu jauniešiem izvēlēties profesiju un atbilstoši sagatavotos darba tirgum nākotnē, kā arī demonstrētu saikni starp izglītību un karjeru, rosinot skolēnus jēgpilni pievērsties mācībām. Veidojot sadarbību starp skolu, sabiedrību un darba vidi, akcija sekmē jauniešu integrāciju sabiedrībā un darba tirgū nākotnē. Latvijā Ēnu diena notiek kopš 2001. gada.
 
Piesakies ēnu dienas vakancēm Engures novada pašvaldībā iekš enudiena.lv vai rakstot uz e-pastu kristaps.zalkalns@enguresnovads.lv

 ***
 

<< Atpakaļ