Engures novads

Smārdes bērnudārzs "Ķipari" kļuvis lielāks29-05-2020

22. maija saulainajā dienā, ar novada un valsts karoga pacelšanu, kā arī sarkanās lentes griešanu, tika atklāts Smārdes bērnudārza jaunā piebūve, kuras būvniecība ilga nedaudz vairāk par gadu. “Lācēniem”, “Zvirbulēniem”, “Ežukiem”, “Pelēniem” un “Bitītēm” nu pievienosies “Zaķēni” – 24 divgadnieki, kuri varēs baudīt jaunās telpas (mācību telpa, guļamtelpa, garderobe, virtuve un higiēnas telpas) bērnudārza jaunajā daļā. Svinības un koncerti arī skanēs skanīgāk, jo turpmāk visiem bērnudārzniekiem tie norisināsies jaunajā, saulainajā svinību zālē.

Engures novada domes priekšsēdētājs aizvadīto gadu raksturojis, kā darbu vienā ģimenē, jeb mājsaimniecībā, jo dienu dienā, arī brīvdienās tiekoties un organizējot būvprocesu precīzāk nevarot noraksturot. Atklāšanas pasākumā Engures novada dome un Smārdes skolas vadība sveica projektētājus SIA “CMB”, būvdarbu veicēju SIA “Amatnieks”, būvuzraugu Gunti Lukševicu. Tika sveikta arī jaunā PII vadītājas vietniece izglītības jomā Ilze Jansone,  kura jaunajā amatā stājās būvdarbu procesa laikā. Sveicot skolas ēdnīcas vadītāju, Smārdes pamatskolas direktore Gunta Lāce piekodināja, ka turpmāk jābaro būs arī jaunās grupas bērniņi un tik pat gardi kā pārējos. Tika sveikta arī Benita Lāce, kas ir direktores vietniece saimnieciskajos darbos. Sveicot jaunās grupiņas audzinātājas, tika izteikti vēlējumi, lai pietiek spēka un enerģijas jauno smārdenieku audzināšanā. Jaunās bērnudārza puses darbinieki tika sveikti gan no esošās daļas, gan Smārdes pamatskolas kolēģiem, novēlot, radošumu, daudz gaismas, mīlestības kā arī ielikt bērnos pamatus, kuri ļaus bērniem aiziet līdz 12. klasei un spēku šo kārtīgo pamatu ielikšanā.
 
Bērnudārza teritorija un laukumiņi vēl tiek pieslīpēti un iekopti, savukārt jaunās telpas gaida mazo mākslinieku darbiņus un  rotājumus, lai ienestu tajā jaunu, radošu enerģiju. Smārdes doktorāta lielā palma, kurai doktorāta telpās palicis par šauru, nu rotā jaunās guļamtelpu, kura sniedzas 7 m augstumā.
 
Ilze Steriņa
 
 

<< Atpakaļ