Engures novads

Smārdes skolas komanda "Ikseri" triumfē pirmajās „Jauno satiksmes dalībnieku foruma” sacensībās!15-04-2015

Piektdien, 2015.gada 10.aprīlī, Tukumā noslēdzās pirmais no 32 CSDD sacensību „Jauno satiksmes dalībnieku forums” pirmās kārtas posmiem, kurās uzvarēja komanda „Ikseri” no Smārdes pamatskolas.

„Jauno satiksmes dalībnieku foruma 2015” pirmās kārtas pirmajās sacensībās Tukumā kopumā piedalījās trīs komandas no vienas Tukuma un divām Engures novadu izglītības iestādēm. Visspēcīgākā no visām komandām ar iegūtiem 472 punktiem bija komanda „Ikseri” no Smārdes pamatskolas un tā automātiski arī iekļūst otrajā sacensību kārtā.
 
Kopējie rezultāti:
  • 1.vieta: Smārdes pamatskolas komanda „Ikseri”, iegūti 472 punkti;
  • 2.vieta: Tukuma 2.pamatskolas komanda „Tukumnieki”, sacensībās ieguva 469 punktus;
  • 3.vieta: Smārdes pamatskolas komanda „Smārdenieki”, kopā izcīnīja 403 punktus.
 
Jaunajiem velosipēdistiem bija jādemonstrē savas teorētiskās zināšanas par ceļu satiksmes noteikumiem, jāprot sniegt pirmā medicīniskā palīdzība, jāpārzina velosipēda uzbūve, kā arī jāveic praktiskā braukšana.
 
Sacensības „Jauno satiksmes dalībnieku forums” CSDD visā Latvijā rīko jau 22.gadu, lai ieinteresētu jaunos satiksmes dalībniekus par satiksmes drošību un lai veicinātu drošību uz ceļiem. Sacensības, kā ierasts, notiek trijās kārtās, pirmās no tām dažādos Latvijas reģionos no 10.aprīļa līdz pat 27.maijam. Pieteikšanās nākamajām pirmās kārtas sacensībām un norises grafiks atrodams CSDD satiksmes drošības portālā bērniem un jauniešiem: http://www.berniem.csdd.lv/index.php/satiksmes-drosiba/reg/konkursi.
 
„Jauno satiksmes dalībnieku foruma 2015” otrā kārta – Latvijas fināls paredzēts no 5.-6.jūnijam un tajās piedalīsies komandas, kuras ieguvušas augstāko novērtējumu sava reģiona pirmās kārtas sacensībās. Savukārt trešā kārta jeb Eiropas Jauno satiksmes dalībnieku sacensības notiks Austrijā, Vīnē, no 3.-6.septembrim, kurās piedalīsies Latvijas fināla uzvarētājkomanda.
 

<< Atpakaļ