Engures novads

Engures vidusskolas komanda startē konkursa "Esi drošs - neesi pārdrošs" pusfinālā24-04-2014

4.aprīlī noslēdzās projekta konkursa „Esi drošs – neesi pārdrošs” 1.atlases kārta, kurā no 86 pieteiktām komandām konkursa pusfinālam tika izvirzītas 20. Lai iekļūtu pusfinālā, komandām bija jāatbild uz konkursa žūrijas sagatavotiem jautājumiem. Arī Engures vidusskolas 8.A klases komanda piedalās šajā konkursā.

Konkursu Rīgas, Jūrmalas un Rīgas reģiona 7.-8.klašu skolēniem informatīvi izglītojošā projekta „Esi drošs – neesi pārdrošs” ietvaros organizē Iekšlietu ministrija sadarbībā ar Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestu, Valsts policiju, Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestu, Līvu Akvaparku un A/S „Latvijas Gāze”. Projektu informatīvi atbalsta izglītības portāls „E-klase”.
 
Konkursa pusfināls notiek šodien, 24.aprīlī, A/S „Latvijas Gāze” telpās, Rīgā, Vagonu ielā 20. Tajā piedalās šādas komandas: „Sējieši”, „Seši mazi bundzinieki”(Engures vidusskolas 8.A klase), „Drošās cīnītājas”, „The Crew of Mārupe”, „Glābēji 008”, „Mēs- glābējinči!”, „Alpuks”, „Lieliskais B”, „Elements”, „Avārijas brigāde”, „Drošie drošinātāji”, „A-Komanda”, „No name”, "Šokolādes cepumi", "Možums", „Grana”, „Labās kājas īkšķis”, „Vairogs”, „Neuzvaramie burunduki”, „Railway”.
 
Engures vidusskolas komandas sastāvā startē Mārtiņš Orste, Reinis Lācis, Kristers Dornis, Paula Semjonova, Samanta Dumbure un klases audzinātāja-Indra Krēgere.
 
Konkursa pusfinālā, 24.aprīlī, komandas pildīs uzdevumus un iejutīsies dažādās situācijās, kas saistītas ar drošības jautājumiem. Skolēniem konkursa laikā ne vien jāatbild uz konkursa organizatoru sagatavotiem jautājumiem par ugunsdrošību, drošību uz ūdens un tā tuvumā, pirmās palīdzības sniegšanu, drošību uz ielas un mājās un citiem jautājumiem, bet arī praktiski jādemonstrē prasmes rīkoties dažādās situācijās. Katras skolas komandai jāsagatavo priekšnesums par tēmu – „Esi drošs – neesi pārdrošs”.
 
Savukārt konkursa finālā, kurš notiks šā gada 2.jūnijā Līvu Akvaparkā, piedalīsies 10 komandas, un uzvarētājkomanda iegūs titulu „Visdrošākā klase – 2014”, balvā saņemot apmeklējumu Līvu Akvaparkā.
 
8. a klases audzinātāja
Indra Krēgere
 
 

<< Atpakaļ