Engures novads

Tikšanās ar somatikas pasniedzēju Inesi Ločmeli Apšuciema skolā25-09-2017

Biedrība APŠU SKOLA 28.septembrī plkst. 19.00 Engures pagasta Apšuciema skolā aicina visus interesentus uz tikšanos ar INESI LOČMELI lekcijā un sarunā par tēmu "VECĀKU EMOCIONĀLĀ INTELIĢENCE BĒRNU AUDZINĀŠANĀ".

INESE ir sertificēta auguma psihoterapeite, somatikas pasniedzēja, pārstāv franču psihoterapijas virzienu
“psiho-organiskā analīze” (psihes-ķermeņa analīze), Dejas un personības kultūras centra “I-DEJAS MĀJA” dibinātāja un saimniece.
Vairāk par Inesi Ločmeli var izlasīt vietnē www.somatika.lv

Par inteleģenci mēs varam dēvēt spēju uztvert. Emocionālā inteliģence ir viens no veidiem, kā mēs spējam uztvert pasauli mums apkārt un sevi pasaulē, tā ir ļoti nozīmīga attiecību veidošanā, īpaši attiecībās ar saviem bērniem. Spēja izjust un uztvert, spēja atpazīt savas un otra emocijas. Nevienmēr visu ir iespējams ietērpt vārdos, taču vienmēr ir svarīgi daudzmaz adekvāti spēt uztvert un reaģēt uz apkārt notiekošo.

INESE par lekciju un sarunu: 
"Jūtas– mūsu iekšpasaules ķīmiskais kokteilis, mūsu intuīcija. Posts un vērtība- atkarībā no tā, vai tās atpazīstam un kā tās pielietojam.
Caur kopīgu diskusiju un praktisku sadarbību iepazīsim jūtas, to gradāciju, lai tās prasmīgāk spētu atpazīt un pārvaldīt, tā spēcinot savu emocionālo inteliģenci. Savu personīgo jūtu apzināšanās dod iespēju attīstīt emocionālo inteliģenci arī saviem bērniem, un… otrādi."

DALĪBAS MAKSA par lekciju: 5,- EUR vai pēc Jūsu iespējām.

Samaksu var veikt uz vietas skaidrā naudā pasākuma norises dienā vai ar iepriekšēju bankas pārskaitījumu uz biedrības konta.
Par biedrības rekvizītiem un citu informāciju lūgums zvanīt pa tālruni 29499211 vai rakstīt uz e-pastu ieva@grasumaja.lv

Biedrības Apšu skola vārdā,
Ieva Grase

<< Atpakaļ